Wątek dotyczący artykułu

Radwańska: Nie mam szans, by być wyższa i zyskać więcej mięśni

- Nie będę już wyższa, ani nie zyskam więcej mięśni, ale moje warunki fizyczne pozwalają mi dobrze poruszać się po korcie - mówi Agnieszka Radwańska w rozmowie z miesięcznikiem "Il Tennis Italiano".

przeczytaj cały artykuł

crzyjk

Nie zdołałam obronić tytułu sprzed roku w Tokio. Nie udało się, a byłam tak blisko. Troszkę jestem rozczarowana, ale taki jest przecież sport. Jutro gram pierwszy mecz w Pekinie. Nie będzie łatwo, bo również bronię tytuł. Liczę na Was!!! :)...
Wszą odpowiedzią było puste forum :(

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Komentarz usunięty przez użytkownika
wislok

Bzdura,oczywiście,że widziałem ten wpis.. Jeśli uważasz,że nikt tylko Ty wspierasz Agnieszkę,a we wszystkich widzisz wrogów Isi to ja tego nie rozumiem. Przepraszam,że nie dałem plusa,widziałem wpis gdy już musiałem iść z SF.
Crzyjk na blogu Eugene_64 komentujemy bieżące wydarzenia z Pekinu,różne mecze. Uważam,że jesteśmy osobami wolnymi i możemy być gdzie chcemy. Ja staram się komentować także Tu.
Crzyjk ja Cię bardzo cenię,doceniam to co zrobiłeś w kwestii obrony Isi na dawnym portalu ES ,to ile włożyłeś w to zaangażowania,będąc na forum po kilkanaście godzin dziennie. Ja nie miałem na tyle czasu i nie wspierałem Cię w tej walce,gdyż trudno odpowiedzieć w jednej chwili na setkę wpisów,ale naprawdę nie wiesz ile mnie to też zdrowia,nerwów kosztowało.Napisałem nawet cały tekst obalający wszystkie te absurdalne zarzuty ,a teraz gdy nadarzyła się okazja to wkleiłem go także tu- na moim blogu. Możesz tego nie doceniać, nic na to nie poradzę, dziękuję,że dodałeś mnie jako pierwszy do osób,które obserwujesz.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
crzyjk

Jeśli uważasz,że nikt tylko Ty wspierasz Agnieszkę,a we wszystkich widzisz wrogów Isi

Skąd takie bzdury wyczytałeś, wręcz odwrotnie nie chcę być sam na forum, bo nie jestem alfą i omegą i chcę tylko byśmy mogli wspólnie komentować wydarzenia, a by inni mogli je czytać i oceniać.

| Odpowiedz
blokuj
wislok

Przepraszam,że źle odczytałem twoją wypowiedź. Nie widzę nic złego w istnieniu bloga Eugene_64, ja mam inną koncepcję blogowania.
Natomiast mam do Ciebie pytanie?? Jak myślisz Kerber ma szansę z Mashą?? I jeszcze jedno?? Bo mnie zdziwiły słowa Agnieszki ,że Polska nigdy nie miała wielkich tenisistów. Moim zdaniem taką postacią była Jadwiga Jędrzejowska,w końcu zaliczyła trzy finały wielkoszlemowe.. Fibak też był w 10 ATP,wygrał 15 turniejów singlowych , dużo zwycięstw deblowych. No ja się z Isia tu nie zgadzam,zabrzmiało to troszkę pysznie,a tak naprawdę jakby patrząc na to tak jak Radwańska to ją również nie można nazwać wielką. Jak odbierasz tą wypowiedź??

| Odpowiedz
blokuj
crzyjk

Bo mnie zdziwiły słowa Agnieszki ,że Polska nigdy nie miała wielkich tenisistów

Po pierwsze ja takiej Jej wypowiedzi nie znam, możesz podać ich źródło. Blogować każdy może i jest ich setki, ale ja np. zaglądam tylko na kilka stron najbardziej znanych i popularnych, niestety blogów wśród nich nie ma, nie licząc stron na FB. Co do szans Ani z Mashą, to trudno powiedzieć. Trochę ją kosztował dzisiejszy mecz, ale Masha ze swoją 'ubogą' grą jest do pokonania, choć do tej pory się nie namęczyła .

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|1)
blokuj
wislok

Jest o tym mowa w tym artykule,pod którym prowadzimy rozmowę.

Trzecia rakieta świata charakteryzuje rodzimy tenis. - Szczerze mówiąc - zaczyna - Polska nigdy wcześniej nie miała wielkich tenisistów

| Odpowiedz
blokuj
crzyjk

Agnieszka Radwańska w rozmowie z miesięcznikiem "Il Tennis Italiano"
Wim o tym i nie jestem pewny co miała na myśli, a zwłaszcza jak była przetłumaczona. Jedno tylko można powiedzieć, że o 'wielkości' można dyskutować i to jest podstawowy argument smętków w negowani Jej zasług dla naszego tenisa. Może o to niedocenianie chodziło. Bo wystarczy dodać słowo "tak" wielkich...i sens jest inny.

| Odpowiedz
blokuj
Fado

myślę Ze Masza rozkręca się i z meczu na mecz gra coraz lepiej jeżeli nie będzie popełniac rekordową ilośc błędów jak ma to w zwyczaju to myślę że Kerber może miec spore problemy

| Odpowiedz
blokuj
wislok

Możesz także prowadzić dyskusję na blogu Eugene_64 , piszę tam dość duża grupa osób udzielających się w ogóle na SF w dziale tenisowym. Wiem,że strona główna jest bardziej oblegana,łatwiej ją znaleźć,ale skoro już trafimy na dany blog to dlaczego się tam nie udzielać?? Ja wolę mniejsze skupiska ludzi, jest tam myślę merytoryczna dyskusja,bo na takim dużym portalu często te warte uwagi komentarze giną w zalewie tych niemerytorycznych,obrażających,hejterów. Zwłaszcza jak ktoś nie ma czasu śledzić komentarzy cały dzień. Także jestem za tym aby pisać tutaj i to uczyniłem po wczorajszym meczu Isi,gdzie napisałem swoją ocenę tego spotkania,na blogu to sa takie gorące komentarze,podawanie wyniku,a tu już jest po prostu wpis dotyczący spotkania.

| Odpowiedz
blokuj
Ten Sybil

Crzyjku, posiedziałbym tu z Tobą, bo sie cieszę z Twojej obecności, ale teraz nie mogie, no no mogie, będę na meczu Chinek. A teraz wiesz co, kawa za naszą przyjaźń ;))

| Odpowiedz
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.