Wątek dotyczący posta na blogu

Nad pięknym modrym Dunajem - dzień drugi.

Eugene_64

Duży zestaw informacji o tegorocznej edycji turnieju WTA Linz i jego historii przedstawiłem na blogu: "Nad pięknym modrym Dunajem - dzień pierwszy".W drugim dniu turnieju WTA Linz rozegranych zostało 8 pojedynków drugiej rundy kwalifikacji. A oto przegląd wydarzeń drugiego dnia w Tips Arena w Linzu:CENTRE (…)

przeczytaj cały artykuł

Komentarz usunięty przez użytkownika
00

Po raz enty i ostatni powtarzam;
Nie mam nic do blogu Eugene i niech robi co che, tylko byście pisali Nie tylko na blogu, ale i na stronie, bo jest mniej dostępny/znany niż strona główna, a robię to w trosce o portal i jego oglądalność, a nie moje zachcianki!!!
Idę tam gdzie jest z kim podyskutować publicznie, choć niechętnie, ale mówi się trudno. Jak ktoś powiedział;
Wśród przyjaciół...zjadły!

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Alk

miejsce scalania naszej malutkiej społeczności

Cześć Ci i chwała - to jest właśnie kwintesencja! A teraz kotka jeszcze proszę dla podkreślenia.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Alk

Nie można mieć wszystkiego ;-) Tak czy inaczej ja się "rozłączam", ale jeszcze raz wyrażę poparcie dla twojego wpisu, który ujął to co w tej sprawie najistotniejsze. Pozdrawiam wszystkich rzecz jasna - łącznie z 00, jakby kto się zastanawiał.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Eugene_64

Dobranoc. Słusznie, że "zalajkowałeś" wpis @Claidheanna, gdyż bardzo trafnie odczytał on jeden z głównych celów przyświecających moim wpisom na blogu. :)

| Odpowiedz
blokuj
Ten Sybil

Tak. Racja. "Dramatyzm sytuacji" mocno na wyrost, ale ja patrzę na to z drugiej strony, bo już doświadczyłem. Nie chodzi mi o egalitaryzm, odwrotnie.. Dowodem, że Sybila przepowiednie się sprawdzają jest "odśrodkowa" reakcja Crzyjka właśnie, o paradoksie! Chodzi o to, żeby dokładnie to grono, które tak polubiliśmy, nadal się mogło "kolegować przy tenisie". A niestety, to co przeżyłem wskazuje, że, żeby tak było, musi trwać nieustanny "przepływ innych". Nie wiem, dlaczego, może jakiś socjolog forumowy wie?? A cała "rozróba" niefajna, ale też już to gdzieś widziałem.. Jasne, że wykruszył się pierwszy nasz "buntownik bez powodu". Naobrażał, naobrażał na zasadzie - "powiedziała, co wiedziała i czym prędzej odleciała" i to co ważne, a pod kaskadą zarzutów stało się niewidoczne. "Istota rzeczy jest niewidoczna" - to z Małego Księcia. Zgadzam się.

| Odpowiedz
blokuj
Eugene_64

A niestety, to co przeżyłem wskazuje, że, żeby tak było, musi trwać nieustanny "przepływ innych"

Drogi Sybilu! Pragnę poinformować Cię, że pod moim pierwszym wpisem blogowym dyskutowało 5 osób, po tygodniu było ich już 20, a dziś ta liczba osiągnęła 35.

| Odpowiedz
blokuj
Ten Sybil

Chyba jasne, że życzę Wam, Nam :)) jak najlepiej, oby to forum trwało wiecznie.. Dodam, że ono nie padnie na pysk za dwa dni, jeśli będziemy trwali na którymś blogu wyłącznie, więc może dla większości to bez znaczenia.. To kwestia tygodni, miesięcy, ale i tak nie chciałbym, żeby tak się stało. Ale co będzie, to będzie.. Chwilo trwaj - chciałoby się powiedzieć!

| Odpowiedz
blokuj
Ten Sybil

NIe dzieje się tak samo, prawda, ale to nie powód, żeby z własnych doświadczeń nie wyciągać wniosków. Mógłbym, naturalnie, zostawić je dla siebie, ale jeśli mam w związku z naszym ogólnym dobrem wątpliwości i w dodatku, jeśli chodź jedna osoba ma podobne, to musiałbym nie być w zgodzie z samym sobą, żeby Wam tego nie powiedzieć, a tej osoby nie bronić. Czyż nie, Sir? Czyż nie??

| Odpowiedz
blokuj
Ten Sybil

Nawet gdyby potwór, zwłaszcza Ciasteczkowy Potwór miał podobną do mojej opinię, w ważnym dla ogółu aspekcie, będę go bronił w imię prostej zasady zasady wierności samemu sobie, że się powtórzę. Taak, uważam podobnie jak wielu kolegów, że to burza w szklance wody. Jednak istota rzeczy, ta ukryta, nie jest nie ważna. Oczywiście - zapomnijmy o tym - najlepiej. Tak stać się powinno! Jednak zrozumcie też, że musiałem się podzielić z Wami moimi refleksjami (rym , zawsze mi tak wychodzi w momentach, w których rymów bym sobie nie życzył;)). A teraz zapomnijmy..

| Odpowiedz
blokuj
TomaszJ

Sybilu, moglbys nam w skrocie strescic Twoje negatywne doznania? Czy byly one spowodowane istnieniem blogow? Czy chodzi raczej o to, ze ludzie na glownym forum sie "porozdzierali na kawalki"?

| Odpowiedz
blokuj
TomaszJ

Tak to sie zgadza, jestem chyba juz "uzalezniony" ;) Za kazdym razem chcialem wylaczyc kompa i ciagle cos sie wyprawialo: agenci-00, ataki apolla, a teraz kasandryczne wpisy Sybilla, to musze zareagowac, nawet "jak mnie nie ma" :-D

| Odpowiedz
blokuj
Ten Sybil

Mówię tylko, że takim kręgom, jak my teraz, dość szybko grozi "entropia". A tego bym nie chciał. Chciałbym natomiast dożyć z większością z Was kolejnego Tokio i Pekinu!!

| Odpowiedz
blokuj
Eugene_64

Sybilu! MOC będzie czuwać nad nami. Skoro potrafiłeś dostrzec głębię tytułów moich wpisów na blogu. Spróbuj dostrzec też wieloaspektowy charakter całej mojej działalności.

| Odpowiedz
blokuj
Ten Sybil

Ale my chyba od dawna nie mówimy o Twojej działalności, prawda?? Nikt nie neguje Twoich dokonań, zwłaszcza wieloaspektowych..przecież wiesz.. I lubimy je bardzo. Rozmawiamy o pewnych mechanizmach, które crzyjk - dobry, czy zły, moim zdaniem, trafnie ocenił. I wsio! Nie trzeba z niczego rezygnować, jutro się znowu spotkamy.. Dzisiaj odszedł crzyjk, jutro przyjdzie nowy "ktoś". A "praw fizyki pan nie zmienisz".. Nie przejmuj się!

| Odpowiedz
blokuj
FanRadwana

To w takim razie ile tam mamy spędzać czasu? Co chwilę mamy tam pisać jakiś komentarz, tylko po to, by pan OO był zadowolony? Ja się na takie coś nie piszę...

| Odpowiedz
blokuj
Eugene_64

kilka osób wygłasza swoje opiniotwórcze opinie na gdzieś kilka osób wygłasza swoje opiniotwórcze opinie na gdzieś głęboko zakamuflowanych blogu Eugena

1) "kilka" osiągnęło dziś wartość równą 35
2) "głęboko zakamuflowanych blogu Eugena" - moderatorzy od 12 dni polecają codziennie moje wpisy na blogu na stronie głównej

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.