Wątek dotyczący posta na blogu

Nad pięknym modrym Dunajem - dzień drugi.

Eugene_64

Duży zestaw informacji o tegorocznej edycji turnieju WTA Linz i jego historii przedstawiłem na blogu: "Nad pięknym modrym Dunajem - dzień pierwszy".W drugim dniu turnieju WTA Linz rozegranych zostało 8 pojedynków drugiej rundy kwalifikacji. A oto przegląd wydarzeń drugiego dnia w Tips Arena w Linzu:CENTRE (…)

przeczytaj cały artykuł


FanRadwana

Ja się udzielam po trochu i na tym, i na tym (Chodź na blogu trochę cześciej). Co prawda najczęściej udzielam się pod tematami, związanymi z Agą, ale pod praktycznie każdym tematem na stronie głównej piszę jakieś komentarze...

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
wislok

No nie wiem powinni cię wynagradzać. Wzruszył mnie twój post dogłebnie :) A tak poważnie : blogi też służą rozwojowi tegoż portalu i jakoś ja nie zauważyłem,żeby tu piszący nie pisali na stronie głównej, a że nie robią to w takiej ilości jakiej byś sobie życzył to już twój problem, ja nie mam czasu ani ochoty przesiadywać całe dni na internecie i kłócić z hejterami,bo nie widzę takiego sensu(w czasie olimpiady takowy istniał) i nie mam zdrowia by to czynić. Natomiast cenię twoje opinie i nie rozumiem tej zazdrości.. Możesz protestować,ale tak to postrzegam.. zazdrościsz Eugenowi_64 sukcesu jakim okazał się jego blog, sam napisałeś,że Tobie ta sztuka się nie udała na Facebooku. I jakoś większość osób podobnie postrzęga twoje działania.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.