Wątek dotyczący artykułu

Stal Gorzów - Azoty Tauron Tarnów 47:42 (wynik)

W pierwszym spotkaniu finałowym Enea Ekstraligi drużyna Stali Gorzów pokonała Azoty Tauron Tarnów 47:42. Gospodarzy do wygranej poprowadził duet Krzysztof Kasprzak - Niels Kristian Iversen.

przeczytaj cały artykuł

Pibib

Bardzo dobry mecz, a nawet super. Bałem się że dostaniemy ponad 8pkt, wtedy żegnaj tytule (jestem z Tarnowa ;]). Ale tor okazał się zaskoczeniem dla obydwu zespołów. Brak Bartka w Stali widoczny aż za bardzo. Kacper Gomólski! Szok! Budzi się jak niedźwiedzie idą spać ;) Niedźwiedzie to Greg i Janek. Madsen wystrzelił, Martin też... ale z kapiszona niestety :( Magic... kurde szkoda defektu - bardziej żal mi defektu niż przekroczenia tej linii w ostatnim biegu. Pomyłka sędziego, ale wcześniej też te lotne starty z obydwu stron... mecz na szczycie i wynik na styku... mecz w Gorzowie, czyli presja ścian... Nie mam pretensji, rewanż będzie super. Wbrew pozorom Stal nie stoi na przegranej pozycji, a nawet myślę że jest o krok od tytułu. Gollob niestety chyba wygra Wam ten mecz... Niestety, bo za te gwizdy na niego powinniście się smażyć w piekle. Ci co gwizdali to ... szkoda gadać :( Na swego kapitana?! Dzięki Bogu urodziłem się w Tarnowie ;)
Jaskółki mimo wszystko... do boju!!!!

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (4|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
as35

Gwizdaliśmy na swego kapitan. Fakt bo takie zachowanie nie przystoi Kapitanowi. Zero ambicji walki, zero przygotowania. Popatrz jak jechał. Bez gazu, nóżka z przodu. Tor zrobiony pod niego (twardy ) i co? Guzik olał nas Kibiców.

(Pokaż) | Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|18)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Esiu_ZG

Oj Ares, nie wierze, że Ty tak piszesz O Tomku. Fakt zawiódł Was dzisiaj i nie tylko , ale to jednak jest Wasz zawodnik.
Myszkowy pozdraw z Zielonej Góry.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
A R E S

Nie chodzi o to że zawiódł tylko w jakim stylu to zrobił. Kilka dni wcześniej w GP 2 miejsce a teraz coś takiego. Przykre że zawodnik tej klasy tak podchodzi do zawodów. Tym razem nie chodziło o tor bo równy był prawie jak stół. Byłem na stadionie i tak jak kiedyś można było ze spokojem patrzeć na wyścig z jego udziałem tak teraz... wiesz co mam na myśli. Zawiódł ja jedynie wierzę że w Tarnowie pojedzie o niebo lepiej.

| Odpowiedz
blokuj
Mariusz 66

Kibice Gorzowa powinni podziekować Paluchowi,za tak "dużą" zaliczkę.Robienie Gollobowi "pod górkę",jest działaniem na szkodę Waszego klubu.To przez to,będzie Wam bardzo trudno zdobyć złoto. Choć jestem pewny,że w Tarnowie,po ostatnim wyścigu, będziecie Golloba na rękach nosić. Oby On nie zachował się w stosunku do Was, jak Wy wczoraj do Niego. Będę to oglądał na własne oczy.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Esiu_ZG

Witam.
Fajnego awatarka masz.
Jeśli mnie pamięć nie myli to chyba już trzeci Twój awatar.
Ten jest najlepszy.
A co do Tomka masz racje, jak chorągiewka, ale z drugiej strony odkąd Paluch robi tor pod drużynę, Gollob sobie nie za bardzo radzi. A w Tarnowie na pewno klepnie jakąś dwu cyfrówkę, no chyba, że się już najeździł dla Stali
Myszkowy pozdraw z Zielonej Góry.

| Odpowiedz
blokuj
A R E S

Dzięki za pochwałę awatara. Daje radę. Co do Tomka to skoro się najeździł w stali to współczuję przyszłemu pracodawcy jak i tam się znudzi bo nie będzie robiło się wszystko pod niego. Tak nie można drużyna to jedność a nie sam Tomek.

| Odpowiedz
blokuj
Komentarz usunięty przez użytkownika
Kiljan

Kibole sukcesu i tyle. Jak mozna gwizdac na mistrza? W domu sobie pogwizdaj na żone a nie na mistrza który dla Stali zrobił wiele.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|2)
blokuj
as35

Będę gwizdał kiedy będę chciał. Na żonę jak kolejny raz przesoli zupę także. Na kapitana który nawet manetki nie odkręca na łuk (bo nie można mówić o wirażu) tez i to mocno. Pamiętaj że od niego wymaga się więcej bo i płaci się więcej. Tyle i tylko tyle. ZA to co zrobił do tej pory - dostawał brawa i kasę (z biletów) ale nie mam zamiaru bić mu pokłonów za jazdę bez ambicji i zaangażowania.

(Pokaż) | Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|17)
blokuj
as35

Ha ha będę wyrażał swoje zdanie kiedy będę chciał i jak będę chciał. Bark ambicji (wiesz co to?0 i woli walki (wiesz co to?) zawsze będzie powodem mojej krytyki. Nie ważne kogo będzie dotyczyć. A jeśli jesteś takim wielkim kibicem Stali to pewno się znamy z .. imprez młodzieżowych, z mini toru w Wawrowie albo Stanowicach ;_0 pewno tam bywasz :-). JA bywam :-) i to pozwala mi odróżnić zawodnika wkładającego serc w walkę od markującego jazdę. Polecam obejrzeć zawody na mini torze - ambicji w jednym biegu jest więcej niż w jeździe naszego kapitana we wszystkich biegach w Gorzowie w tym roku. Smutne to i tragiczne ale prawdziwe.

(Pokaż) | Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|17)
blokuj
Marcin Gorzów

Chłopie, nie każdy kibic SG jest takim zacietrzewionym napinaczem jak Ty. Niektórzy twardą chodzą po ziemi i oceniają realnie fakty a nie wierzą wiecznie i wyłącznie w sukces. Fakt jest niezaprzeczalny - Gollob to zawodowiec, żużel to jego praca i w swojej pracy dziś dał ciała. Nie wywiązał się ze swojego zadania. W normalnej pracy by Cię pogłaskali po główce za takie "spartolenie" tematu?

| Odpowiedz
blokuj
żółtoniebieski czesio

Cały czas skakałem i troszkę głos mi odebrało:) I "jechałem" od czasu do czasu siedzącym piknikom jedzącym słonecznik i gwiżdżącym po 4 biegu Golloba. A wstali dopiero po 14 wyścigu i zaczęli śpiewac, skakać i klaskać. Żenujący "kibice" sukcesu. Brzydzę się takimi...

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|2)
blokuj
Marcin Gorzów

Widzę, że do Ciebie nie dociera. Napisze jak krowa na rowie: STAL Gorzów to dla niektórych drużyna sportowa, utrzymująca się między innymi z moich i Twoich podatków, a nie jakaś świętość, na którą nie można powiedzieć złego słowa. STAL to zawodnicy (zawodowcy), którzy za swoją pracę (tak to praca), otrzymują wynagrodzenie, na które składam się też ja, np. kupując bilet. Od pracowników wymaga się wyników. Od zawodników też. Pracownika pracodawca może: zwolnic, opier****, ukarać. Skoro ja, bądź ktokolwiek inny składa się na wypłatę dla TG, to chyba ma prawo trochę pogwizdać, jak mu się coś nie podoba. Bo co innego mu pozostało? ROZUMIESZ teraz?

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|1)
blokuj
Komentarz usunięty
as35

Akurat Twoje zdanie mnie nie interesuje. Jeśli poczytasz sobie co to "dyskusja" zrozumiesz. Bez odbioru.
Meczyk fajny, gardło zdarte. Gollob niestety poniżej krytyki. Gwizdy zasłużone. I wbrew temu co niektórzy piszą bardzo ich było dużo i były powszechne. Zasłużone- miejmy nadzieje że dotarły do uszu adresata.

(Pokaż) | Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|17)
blokuj
Marcin Gorzów

Przestań farmazony pisać. Gwizdał prawie cały stadion a nie kilka procent... Gwizdał, bo KAPITAN nie dał z siebie tyle ile powinien dać w meczu o ZŁOTO...

| Odpowiedz
blokuj
Komentarz usunięty
Komentarz usunięty
Komentarz usunięty
Kiljan

I takich własnie kiboli mamy, sukcesu tylko żadają. Załosne, tacy kibole wystawiają nam laurke na całą Polskę. Najlepiej wygwizdac i zmieszac z błotem.

| Odpowiedz
blokuj
staleczkaaaa

ale on juz nie jeden mecz w tym roku olal a jesli chodzi to on jest kapitanem i on powinien dac przyklad chlopakom jak sie jezdzi w tym sezonie to tylko nazeka na tor i ine sprawy wez sie w garsc tomek tak nie moze byc ze ty nie jedziesz bo jak ty nie pojedziesz to reszta tez sobie odpusci a tak na marginesie to ja mysle ze tomek zbija ksm a w przyszlym roku pujdzie do inego klubu lajza co zniego za mistrz wtedy kiedy potrzebny to nawala za duzo w tym roku wpadek mam nadzieje ze staleczke w nidziele poprowadzi po mistrza polski

| Odpowiedz
blokuj
Undi

ostatnie sezony to On robil za cala druzyne jeden slabszy sezon i juz wieszacie na nim psy ... gratulacje :)

| Odpowiedz
blokuj
Kiljan

Tylko my mamy takich kibiców co wygwizdują swego kapitana, żałosne. Zapomina się ile meczy nam wygrał? Kibole sukcesu na naszym stadionie. Parcie na medal tak jak Władzio.

| Odpowiedz
blokuj
Komentarz usunięty
as35

Mylisz się - wielu Kibiców Stali gwizdało- ja też- dość pobłażania dla popeliny jak Gollob odpier....,. Piszę wielu bo z wieloma znam się właśnie ze stadionu, siadamy razem od dawna.

(Pokaż) | Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|18)
blokuj
Komentarz usunięty
as35

Słuchaj człowieku- jak nie widzisz to Twój problem. W drugą stronę tez jakby ciut Was mało. Ładnie napisał Kolega Tobie. Twardo stąpaj po ziemi. On widać ma także już jakieś życiowe doświadczenia. Jeśli dla Ciebie Gollob to bożek - Twoja sprawa. Ja będę go wychwalał jak będzie na to zasługiwał. Dziś - prawie jak w całym sezonie w Gorzowie- totalnie zawiódł. Nie ma tłumaczenia - skoro w sobotę - jechał Gollob waleczny rycerz - dostawał brawa. Dziś widziałem na torze wystraszonego, bez woli walki i ambicji zblazowanego żużloka. Nieprzygotowanego totalnie sprzętowo. Za ten brak profesjonalizmu dostał gwizdy - bo jak inaczej ja Kibic mam możliwość wyrazić swoje niezadowolenia z olewania mnie? Sam widok Golloba mi nie wystarcza do euforii- ja potrzebuje aby przekonał mnie wynikiem i WALKĄ na torze. To zawodowiec - i taka kasę za to dostaje - zawodowa. Zachowuje się jak amator!

(Pokaż) | Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|18)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.