Wątek dotyczący artykułu

Pedersen: Mogę być jeszcze lepszy

Bjarne Pedersen nie wykluczył, że w przyszłym sezonie nadal będzie występował w barwach Startu Gniezno. Dodał jednak, że nie zależy to tylko od niego.

przeczytaj cały artykuł

turas

Skład Gniezna bedzie taki :
-Antionio lindbaeck/Lub ktos z GP
-Scott Nicols
-Bjarne Pedersen
-Tomasz Gapiński/Krzysztof buczkowski raczej ten 1
-Nicki Pedersen
-Oskar Fajfer
-Kacper Gomólski/Wojciech Lisiecki
A Nicki nie bedzie miał gdzie isc bo ma za duzy KSM a do 1 ligi nie przejdzie wiec do nas ;}

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
jadowity

musiałby się zmienić regulamin bo w tym składzie jest 1 polski senior albo obywatelstwo dla antonia jak kiedyś dla olisadebe hehe

| Odpowiedz
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
kibic St

Nicki Pedersen do Startu w ogóle nie pasuje jest zawodnikiem raczej nie lubianym i nie ma w sobie tego czegoś co przyciąga kibiców. Jeżeli mieli byśmy wywalić kupę kasy na niego to lepiej dołożyć Antosiowi, Bjarnemu i do nich ściągnąć zawodników walecznych takich, którzy będą u nas wymiatać natomiast Nicki to maszynka do robienia punktów, która się rzadko psuje, ale w nią trzeba wciąż kłaść i kłaść.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
BenGno

Bo jest wypożyczony może dlatego Start może sie o niego upomnieć. nie wiem dokładnie jak wyglądał ten kontrakt wyporzyczenia na rok czy dwa. Ale mi tam nie zależy niech sobie jeździ gdzie mu wygodniej Start ma juniorów Oski już śmiga aż miło a Lisek myślę że też zacznie się rozwijać jeżeli dostanie na to środki bo młodsi juniorzy będą mu deptać po piętach także motywacje powinien mieć.

| Odpowiedz
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.