Wątek dotyczący artykułu

Cieślak: Dalej jesteśmy w grze o złoto

Tarnowianie okazali się minimalnie słabsi w pierwszym finale Enea Ekstraligi. Mimo to trener Azotów Tauron jest zadowolony z wyniku wywalczonego przez jego podopiecznych.

przeczytaj cały artykuł

asia

Właśnie pojawiła się lista na IMŚJ w Pardubicach...jeden Polak...no nie powiem nasi sobie pojeździli w tym sezonie...Szkoda..:(

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Adonis

racja. Janowski ma nawet szansę wygrać dosłownie z każdym tak jak np.Piotrek Pawlicki lub jego brat . W elitserien pokazali nie raz na co ich stać

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Pan Władysław

Dudek i Zmarzlik tym bardziej to pokazywali, Dudek - przez długi czas jedna z czołowych średnich EE i Eliteserien, Zmarzlik - Picollo w GP (podium).

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|1)
blokuj
speedstal

ach marze zeby odbywaly sie Mistrzostwa Swiata Parami....i polska para to Bartek i Patryk...Czuje ze radowaliby nas do lez...:):):)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|1)
blokuj
asia

Wiesz,nie oszukujmy się,jeszcze jest coś takiego jak zalecenia prezesów,czy tez trenerów.Piszę w liczbie mnogiej,bo chodzi o dwóch zawodników...

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|1)
blokuj
Greg-Tarnów

Dokładnie zapomniałem przecież nadal jest ale teraz traci do Jensena 4 pkt musi go gonić a to łatwe zadanie nie jest.Troszkę sobie pokrzyżował plany w Tarnowie gdzie powinien wygrać.

| Odpowiedz
blokuj
Komentarz usunięty przez użytkownika
asia

Było fajnie,ale do domu wróciłam tak zmęczona ,że nie wiedziałam kiedy odpłynęłam.Przeżycie super,tylko kosztowne...:(:(

| Odpowiedz
blokuj
Komentarz usunięty przez użytkownika

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.