Wątek dotyczący artykułu

Decydujące starcie - zapowiedź drugiego meczu finałowego Enea Ekstraligi w Tarnowie

W najbliższą niedzielę dojdzie do pojedynku Azotów Tauronu Tarnów ze Stalą Gorzów. Stawką tego meczu będzie złoty medal Drużynowych Mistrzostw Polski w sezonie 2012.

przeczytaj cały artykuł

Kasia SG

Tarnów wygra 47:43. A złoto powędruje do Gorzowa :) Stal do zwycięstwa poprowadzi trójka naszych Walecznych: Gollob, Iversen, Zagar!!! Zapowiada się wielkie święto na bulwarze :)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Kasia SG

Myślę, że Gollob pojedzie bardzo dobrze :) On tarnowski tor doskonale zna i na pewno to wykorzysta. Poza tym będzie chciał się zrehabilitować za niezbyt udany występ w Gorzowie ;)

| Odpowiedz
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Tylko_Falubaz_

masz rację ;) będzie chciał pokazać, że umie jeździć i nie zawiedzie kibiców ;) I oczywiście plus znajomość toru. Jak będzie to dowiemy się w niedziele ;)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|0)
blokuj
Waikiki

Pan prezes senator Dowhan też ma rodzinę w Gorzowie - to tak na marginesie :-) Ale bardzo miło z Twojej strony. Ja rodziny nie mam w ZG, ale mam tam wielu znajomych - niemal wszyscy są fanami Twojej drużyny.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Waikiki

U mnie w rodzinie mój brat dał mi na Wielkanoc pisankę w barwach Stilonu. Specjalnie to zrobił :-) Ale we wtorek na meczu z Tarnowem był. Koledzy mu karnet za darmo załatwili, to poszedł, hehe... A dzielnica, w której obecnie mieszkam to chyba jedna z najbardziej stilonowskich dzielnic Gorzowa. Przynajmniej jeśli chodzi o murale i napisy na budynkach.

| Odpowiedz
blokuj
TATOO

Jak tak to ja dzisiaj stawiam i to nie tylko pał* jak ostatnio ;))) Z toastem za NAS;))) i za piękne panie ..np takiehttp://z1.demoty.pl/26e3b1b08fc517bb20912b9e332bf575ff7e7472/kochanego-ciala-nigdy-za-wiele

| Odpowiedz
blokuj
Esiu_ZG

No chyba, że tak. Wobec tego pełen szacun. Kultura pełna.
Ja przy swoich też dłuuugo nie piłem.
Teraz też rzadko i to tylko piwko.

| Odpowiedz
blokuj
Esiu_ZG

W szkole to nauczy się pisać,
może czytać (nawet ze zrozumieniem tekstu), liczyć.
Ale kulturę osobistą wynosi się z domu rodzinnego.

| Odpowiedz
blokuj
Waikiki

Kasiu, do tej trójki dodałbym jeszcze Krzysia. MJJ też swoje 6 punktów dorzuci i juniorzy 1. Chłopaki muszą być dobrze zmotywowani, skupieni i pewni siebie. I będą.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
kibicJaskółek

może to tylko moja opinia ale wydaje mi się że Krzysio już nie będzie tak fruwał w Tarnowie.... ale oczywiście mogę się mylić! natomiast na pewno Tomek będzie jeździł super... ale to tylko moja opinia!

| Odpowiedz
blokuj
Waikiki

Każdy ma swoje zdanie. Ja o Krzysia jestem spokojny. Krzysiu fruwa cały sezon, a ostatnio fruwa najlepiej. Bardziej bałem się o Tomka, ale wierzę że tym razem da z siebie wszystko i poprowadzi Stal do złota. Mimo to wiem, że mecz będzie ciężki!

| Odpowiedz
blokuj
Kasia SG

Trener Paluch jak na razie nie zawiódł jeśli chodzi o motywowanie naszych Chłopaków, więc wierzę, że tym razem też tak będzie :) A my musimy zdzierać gardła na bulwarze, żeby nasz doping dotarł aż pod sam Tarnów :) Pozdrawiam

| Odpowiedz
blokuj
karlosStal

słyszałem coś w "radyjku" bedzie jakaś "strefa kibica" w gorzowie ??? my juz mamy ekipe i browary, do tego pozakłucamy troszke spokój niedzielnego wieczoru swoimi porykiwaniami :P

| Odpowiedz
blokuj
Kasia SG

Strefa kibica będzie na bulwarze :) Ja specjalnie przyjechalam na weekend do Gorzowa, żeby być tam z pozostałymi żółto-niebieskimi ;) Mam nadzieje, że Gorzów w noc po finale nie będzie spał :D

| Odpowiedz
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.