Wątek dotyczący artykułu

Decydujące starcie - zapowiedź drugiego meczu finałowego Enea Ekstraligi w Tarnowie

W najbliższą niedzielę dojdzie do pojedynku Azotów Tauronu Tarnów ze Stalą Gorzów. Stawką tego meczu będzie złoty medal Drużynowych Mistrzostw Polski w sezonie 2012.

przeczytaj cały artykuł

Esiu_ZG

Co do wpuszczania. Faktycznie, postało się paręnaście minut przy bramce i taki dziadek wpuścił. Ale najpierw tych najmłodszych. No chyba że szło się z ojcem, to inna para kaloszy. Bilet ulgowy, nawet nie zawsze legitymację sprawdzali.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Komentarz usunięty
Komentarz usunięty
Speed58

Już wiem..."przyczółek głupoty" to się nazywa.Nieusuwalny guzek wyrastający w celu odizolowanie jedynej szarej komórki,która nie jest zdolna do samodzielnego regulowania akcji życiowych.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
MrJerry

Jestem kibicem z troszke mniejszym stazem od Was. Chcialbym wrzucic i swoją "przygode" jaka mnie spotkala...
Lata 90' KS.Morawski-byl taki klubowy bar,ogolno dostepny. Jakas kawka,herbatka,cos do jedzenia itp.Puszczali tam mecze Morawskiego na vhs (kasety tez mozna bylo kupic).Choidzilismy tam na wagary z kolegą,do czasu az nie przylapal nas prezes Zbigniew. Zobaczyl plecaki pod stolikiem i zaraz sledztwo przeprowadzil... Czesto wspomionamy to z kumplem,i łezka w oku zakrecvi sie bo nie raz bywalo smiesznie...

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
MrJerry

hehehe... Alain,kiepska sprawa... Chyba bd musial usunac konto SF (kilka osob ucieszyloby sie) zeby mógł skupic sie...

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Komentarz usunięty przez użytkownika
Petrus

Stare,dobre czasy.W Gorzowie takie wpuszcznie dzieci i młodzieży skończyło się w pierwszej połowie lat osiemdziesiątych.Mało ochrony ,zero milicji(wtedy),a mozna było sobie spokojnie przy siatce nad parkingiem podyskutować z kibicami drużyn przyjezdnych o zuzlu.Teraz trzeba uważać aby po meczu w swoim mieście nie dostać wp...ol od ziomków co kibicują kopaczom.Takiego zbydlęcenia jakie jest obecnie nie było nigdy.Jeszcze za czasów Morawskiego siadałem w ZG na drugim łiku i można było z miejscowymi podyskutować.Teraz taki coś raczej nie wchodzi w grę.Po części to wina prezesów i czasów.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.