Wątek dotyczący artykułu

Matej Zagar: Zasłużyliśmy na złoto

W niedzielę Stal Gorzów uległa na wyjeździe ekipie z Tarnowa 39:51 i tym samym wywalczyła srebro DMP. Liderem przyjezdnych był Matej Zagar, który zapisał na swoim koncie 11 punktów.

przeczytaj cały artykuł

Kasia SG

a falubaz i tak ma lepszy bilans niż zardzewiała

Czyżby? Oto osiągnięcia obu drużyn: Falubaz- 6 złotych, 2 srebrne i 3 brązowe. Stal-7 złotych, 12 srebrnych,4 brązowe. Info pochodzi z oficjalnych stron klubów :)

Pozdrawiam!

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (5|2)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
fan_sportu30

jakie zgasil?kazdy normalny kibic Falubazu wie co osiagnely oba kluby i nie ma tu o czym gadac.fakt tez jest taki, ze od kiedy nastapila u nas reaktywacja klubu to jednak w ostatnim czasie to my jestesmy w tej statystyce do przodu i powolutku, acz systematycznie, gonimy Was i mam nadzieje, ze w koncu dogonimy;).pzdr

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|3)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
bzyk

ALE FALUBAZ ZDOBYŁ MISTRZA ROK TEMU A STAL 29 LAT DO TYŁU TY JESZCZE WTEDY NOSIŁES PAMPERSY NIE PAMIETASZ JAK FALUBAZ ZALATWIAL WAM LASTMINUT 4 LATA Z RZEDU A PODNIECASZ SIĘ MEDALAMI STALI JAK TYLKO BYŁO PARE DRUZYN ŻUŻLOWYCH WEZ ZOBACZ ILE MA MEDALI ROW RYBNIK I SIE NIMI NIE CHWALA LICZA SIĘ CZASY OBECNE WPOMPOWANE WLADKOWE MILIONY CO PRZYNIOSLY . NICI.I TAK BĘDZIE ZAWSZE BO JAK TEN BUDZ WLADEK BĘDZIE PREZESEM TO NIGDY NIE BĘDZIE MISTRZA NIGDY I FALUBAZ NAWET JAK BĘDZIE ZA WAMI TO I TAK BĘDZIE LEPSZY OD WASZYCH SPASIONYCH KOTOW .AMEN

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|3)
blokuj
Stercel

Widzisz jak sobie sam zaprzeczasz, twierdzisz że liczą się czasy obecne, to zobacz gdzie w tabeli obecnie jest Falubaz a gdzie Stal?.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|2)
blokuj
Mice Killer

co Ty bredzisz???? chlopie gdyby nie Wladek to Falubaz bylby teraz najprawdopodobniej jedyna druzyna zuzlowa w lubuskiem. Stal skonczylaby jak Polonia Pila. czlowieku jak nie wiesz w jakim dolku bylismy i z czego Wladek nas wyciagnal to nie pisz bzdur

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|0)
blokuj
Maverick

A czego oczekujesz? Że falubaz przyzna tobie rację? Zaprzeczają sami sobie, temu co pisali 2, 3 4 lata temu. Magicy różowego , po dziwnej epidemii zbiorowej amnezji, nie pamiętają nawet jak za Morawskiego cała drużyna mecz odjeżdżała 2 motorami. Wtedy to taki Bachus piał z zachwytu.A Speedos w gacie robił.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|2)
blokuj
Maverick

A pamiętasz jak Gorzów załatwił wam ligę niżej? Do tej pory nie potrafisz się z tym pogodzić, co? Zaraz powiesz "Świst 100% falubaz" - uprzedzam - Bolesław Proch - 100 % Stalowiec. Nadymaj się dalej.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|3)
blokuj
Kasia SG

Nie wiem o co Ci chodzi z tym wścibstwem, ale z ludźmi takimi jak Ty nie będę rozmawiać :) Więc Twoje teksty już zawsze pozostaną u mnie bez komentarza :) Pozdrawiam

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|2)
blokuj
Hakunamatata

Kasiu,Kasieńko... Jesteś niczym ten Generał z poniższego filmiku, cały czas tylko przechwałki..Będę dziennikarką.. Staleczka to, Staleczka tamto... Wolę być już jak Kwiczoł, i niech to będzie moja Puenta...

@

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|2)
blokuj
Kasia SG

Rozumiem, że jak będę źle mówiła o mojej drużynie, a w samych superlatywach o Twojej to będzie ok, tak? Wtedy przyznasz mi rację ? Niestety nie mogę tego dla Ciebie zrobić :)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|1)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.