Wątek dotyczący artykułu

Unibax Toruń brązowym medalistą DMP! Ryan Sullivan bohaterem Aniołów!

Unibax Toruń przegrał w Zielonej Górze różnicą 8 punktów, a zatem obronił przewagę z pierwszego meczu. Prawdziwym ojcem sukcesu Unibaksu był Ryan Sullivan.

przeczytaj cały artykuł

M70

Gratki dla obu drużyn za dobry mecz. Gratki dla Aniołów za brąz. Gratki dla Ryana za to co pokazał w tym meczu. Dawno nie widziałem tak ostro jadącego Ryana jak w 15 biegu :-)) Mam nadzieję, że Ryan nie zakończy kariery a i nikt w Toruniu nie wpadnie na pomysł rozwiązania z nim kontraktu. To jest kapitan!

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
yoyo

Oczywiście że nie ma nic złego w takiej jeździe, pod warunkiem że zawodnik tak jeżdżący jest z Torunia, zawodnicy innych drużyn NIE PRAWA w taki sposób potraktować kogoś z Apatora.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|2)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
yoyo

A nie płakałeś po ataku Batchelora na Holte w półfinale 2011, nie płakałeś po ataku Balińskiego na Warda w Lesznie 2012, nie płakałeś po ataku Balińskiego na Miedzińskiego w Toruniu? NIE PASOWAŁO TO WAM! Takie są fakty, ale jak Sullivan pakuje w bande rywala, czy Pulczyński kosi Madsena (półfinał 2012-Toruń) to dla Was to nic złego, bo to po prostu "ostra" jazda.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|2)
blokuj
jack z Torunia

Oczywiście, że nie. Możesz szukać jak masz ochotę w moich postach. Nie zarzucaj mi czegoś czego nie mówiłem i nie mów do mnie WY bo czasy towarzyszy minęły przed 1989 rokiem. Odpowiadam na swoje komentarze nie za cały Toruń. Ty poczuwasz się inaczej? Odpowiadasz za wszystkich wkoło?

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|1)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.