Wątek dotyczący artykułu

Ósme miasto, 42. edycja - ruszają Mistrzostwa WTA, po raz drugi w Stambule

Rozgrywane od 1972 roku Mistrzostwach WTA miały pięciosetowe finały i gościły w różnych miejscach. Po raz drugi areną zmagań najlepszych tenisistek sezonu jest Stambuł.

przeczytaj cały artykuł

Senti

Ale chłopaki biją z was kompleksy. Naprawdę nie rozumiem niektórych ludzi. Jesteście jak jakaś sekta, która racjonalnie i merytorycznie nie potrafi kompletnie nić wyjaśnić ani uzasadnić. Potraficie tylko atakować inne osoby, które mają zupełnie inny pogląd na tą sytuację. Jesteście tak zaślepieni, że dali byście się zabić za nią, nawet jakby odpadła w eliminacjach to byście stwierdzili, że nic się kompletnie nie stało. Bardzo szkoda mi was, że nie macie swojego zdania, jesteście bez osobowi bez jakiegokolwiek charakteru. Nie macie charyzmy ani własnego zdania. Na szczęście to nie jest moje życie tylko wasze i wy je zmarnujecie.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (4|9)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
sandokan

Ty jak widzę po avatarze jesteś kibicem Legii. Czy jesteś z nią na dobre i złe czy tylko jak wygrywa? No jak hipokryto.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (6|5)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Komentarz usunięty przez użytkownika
yolla270

Haha, jaka analiza. Co ciekawe, wiele z tych rzeczy przypisałabym tobie. Dziwię się ludziom, którzy pod każdym artykułem o znienawidzonej osobie psioczą na nią. Jeśli kogoś nie trawie, to nie czytam o tej osobie artykułów i nie wykłócam się z innymi o jakieś bzdury. Przykro mi, ale to ty masz problem, i to duży

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|2)
blokuj
Raf123

Popieram to jakaś sekta "fan Club Radwańskiej". Jak człowiek powie, że nie masz szans na zwycięstwo w Wielkim Szlemie, bo jej anemiczny serwis na to nie pozwoli, to zaraz sypią się gromy. Ale przecież to nie jest kłamstwo, że jej drugi serwis to szansa na kończący return dla prawie każdej siłowo grającej zawodniczki. Jak napisałem jaki ma bilans z przeciwniczkami z Masters to zaraz się zaczęły usprawiedliwienia, że przecież z tą to grał dawno, z ta to wygrała, bo Radwańska miała kontuzję. Ta sekta jest nieczuła na argumenty. Pewnie jak Radwańska będzie w ranku 20 to dalej będą twierdzili, że przecież jest mega dobra i jest 20 przypadkowo. Mogę dać sobie rękę uciąć, że na konferencji prasowej będzie mówiła, że sezon był wyczerpujący i jest zmęczona sezonem. W razie jak przegra z Kvitovą, to pewnie wykorzysta jako excuse że była chora, albo kort był zły.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (6|6)
blokuj
Raf123

Obawiam się, że niestety masz rację, a ja się myliłem! Nie miałem racji jednak. Wygra pewnie z Petrą! No no wielkie oczy!

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
ka

raf, dlaczego "niestety"? Niech ma na co zasługuje. Dzisiaj Aga zasługuje na zwycięstwo z Petrą. Gra lepiej, po prostu

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Komentarz usunięty
miszczu2

ty masz iq na poziomie bakterii "Jestem malkontentem, nie pestymistą.""Nie jest to nadzwyczajne osiągnięcie." pokaz twoje osiągnięcia zazdrościsz jej czy cos powiedz boli cie ?,gdzie cie boli ?

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|2)
blokuj
crzyjk

Rozumię, że nie potraficie się pogodzić z sukcesem Agi, ale darujcie nam pyskówek, złość piękności szkodzi, dyskusji na forum też!

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|2)
blokuj
Komentarz usunięty
Komentarz usunięty
wislok

Miło,że to przyznałeś.
Do meczu. Uważam,że Kvitova zrobiła co mogła,niektóre wymiany naprawdę palce lizać. Cieszy to,że widać,że Isia jest dość świeża i wytrzymywała wymiany,zagrała naprawdę solidny mecz. Teraz oczywiście piszecie,że Petra słaba,ale przed meczem byliście niemal pewni,że ta Kvitova rozniesie Isię, więc jak by się nie skończyło to niektórzy i tak będą narzekać,krytykować. Może by tak za coś pochwalić Isię ??

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Raf123

Powiem tak cieszę się, że wygrała i nie mówię tego złośliwie! Zaskoczyła mnie to w jaki sposób grała z Petrą. Nawet asy serwisowe. Naprawdę mnie zaskoczyła. Gratuluję i odszczekuję to co mówiłem przed Masters, że nie wygra z dobrymi zawodniczkami. Mea culpa! Nie znaczy to, że ją pokocham, ale doceniam jej sukces, bo awans ma na wyciągnięcie ręki teraz, szczególnie, że nie straciła seta co może mieć znaczenie w tabeli ( vide zeszły rok).

| Odpowiedz
blokuj
ort222

Glos typowego malkontencika ktory biadoli nad soba ze mu nie pozwalaja malkontencic,i wypisuje stek absurdow, tak idiotycznych ze nie ma na nie odpowiedzi, a ze malkontentow u nas najwiecej, to...

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|2)
blokuj
crzyjk

Jutro o świcie na ubitej ziemi!
Odpowiada , czy będziecie dalej zanudzać nas swoimi niekończącymi się przepychankami :)

| Odpowiedz
blokuj
ort222

Pouzalal sie biedak nad losem hajtera i wszyscy mu wspolczuja, a juz na pewno wszystkie kobiet znane z miekkiego serduszka:)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|1)
blokuj
FanRadwana

Zobaczymy co powiesz jeżeli wygra dzisiaj z Czeszką. Ach nie! Zapomniałem, że jeśli Agnieszka wygra ty nic tutaj nie napiszesz! No chyba, że sam zaczniesz usprawiedliwiać Kvitovą :D

| Odpowiedz
blokuj
Raf123

No gdybym nie miał w pamięci poprzedniego roku to bym się przestraszył na 3 - 0. Ale Masters 2011 każe mi patrzyć na tą przewagę niestety tymczasowo!

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
steffen

Jaka sekta ?

Już tu pisałem milion razy - kibicuję wszystkim polskim zawodniczkom i zawodnikom bo po prostu bardzo lubię tenis. A przez wiele lat po Fibaku musiałem się cieszyć z tego że ktoś przeszedł eliminacje do przeciętnego turnieju. Teraz mamy zawodniczkę w absolutnej czołówce WTA i zamiast marudzić jakie to Agnieszka R. ma wady, że "nie zasłużyła" (co już samo w sobie jest idiotyzmem, bo ranking ma za wyniki a nie "zasługi"), wolę po prostu cieszyć się jej grą. Przegra to trudno, wygra to fajnie, to jest sport, nie żadna wojna.

I tak samo kibicuję z życzliwością Ulce, Łukaszowi, Jerzykowi, Frytce, Matce et cetera. I wolę ich chwalić gdy jest za co, zamiast szukać dziury w całym i wypisywać brednie że "i tak przegrają".

Ale wy hejterzy z urodzenia nigdy tego nie zrozumiecie ;)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (6|0)
blokuj
Ten Sybil

A przez wiele lat po Fibaku musiałem się cieszyć z tego że ktoś przeszedł eliminacje do przeciętnego turnieju.

Właśnie tak było. I to samo czuję!!

| Odpowiedz
blokuj
miszczu2

ty za to masz mocny serwis i grasz w turniejach masters co rok ! potrafisz tylko skomleć na lewo i prawo a pewnie w życiu nic nie dokonałeś tak to jest jednemu polakowi się uda a drugi chodzi i płacze i narzeka

| Odpowiedz
blokuj
joker10

Zapewne Ty jesteś optymistą wszechczasów i nigdy nikogo nie krytykowałeś, prawda? Nikt nie powiedział, że jeśli ktoś się wypowiada publicznie to musi to być opinia pozytywna. Krytyka jest obecna wszędzie i nie musi padać z ust ludzi, którzy osiągnęli wielkie sukcesy.

| Odpowiedz
blokuj
wislok

ort222 Legia jest liderem piłkarskiej ekstraklasy więc taka słaba nie jest. Fani Legii są różni, znam niektórych. Naprawdę irytujące jest to wzajemne dogryzanie sobie, ort222 zaprzestań tego. A dlaczego piszę do Ciebie- bo myślę,że jesteś rozsądnym człowiekiem i do Ciebie można dotrzeć.

| Odpowiedz
blokuj
crzyjk

Jesteście jak jakaś sekta

Jesteśmy tylko klubem kibica, jak to u was fanów kopaczy się chyba nazywa i nie wypominam Ci tego, że będziesz bronił do upadłego swojej drużyny, chyba Legii , sądząc po avatarze. nie odmawiaj zatem nam tego samego!

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|4)
blokuj
wislok

wolę określenia piłkarze,fani piłki nożnej i miałbym serdeczną prośbę abyś takiej terminologii używał:) Oczywiście to jedynie moja prośba.

| Odpowiedz
blokuj
Alejandro

Tu sie mylisz. Kibicom piłkarskim jak sie cos w klubie nie podoba to to wyrażaja. Odnośnie Legii chociażby strajk przeciwko ITI czy akcja z Rzeźniczakiem.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|4)
blokuj
FanRadwana

A jakby Legia przegrała powiedzmy.....W eliminacjach do Ligi Mistrzów, to nagle przestałbyś jej kibicować i napisałbyś, że grali tragicznie? :D

| Odpowiedz
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.