Wątek dotyczący artykułu

Chcemy udowodnić, że pomimo spadku jesteśmy coś warci - rozmowa z Marcinem Malewskim, zawodnikiem Warmii Olsztyn

Marcin Malewski, skrzydłowy Warmii Olsztyn opowiada w rozmowie z portalem SportoweFakty.pl o nadchodzącym meczu z Pomezanią i starcie sezonu, a także zdradza, dlaczego nie zmienił barw klubowych.

przeczytaj cały artykuł


GRZECHO77

porażka boli a sedziowie pewnie mylili sie w obie strony jak to jest w piłce ręcznej ciężko jest wszystko widzieć z róznej perspektywy,odległości i interpretowania danej sytuacji tego nikt nie jest w stanie wyeliminować także zwalanie przegranej na decyzje sędziów dobre tylko w jedną stronę bez przesady panie Marcinie troche poniżej h... poprostu końcówka należała do nas i żaden sędzia nam w tym nie pomagał, przyjedziecie do nas i bedziecie mogli jeszcze raz udowodnić na parkiecie swoją rację :): a na razie jest jak jest 2 punkty są nasze !!! pozdrawiam i powodzenia w malborku ciekawe co nam pan Marcin powie po meczu !!!
(PRZEPISY SIE ZMIENIŁY HEHEH)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|2)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
shmon

kolego, jest taka zasada, że warto się wypowiadać o rzeczach, które się samemu widziało -wtedy osąd jest rzeczywiście obiektywny; wygląda na to, że oceniasz ten mecz z perspektywy wypowiedzi Marcina, który zresztą nie mówi o przegranej z powodu sędziów, a jedynie zwraca uwagę, że namieszali, z czym się zgadzam; zresztą, gdyby głos zabrał tutaj Damian Wleklak, który latał przy linii i wyklinał sędziów, to potwierdziłby, ze sędziowanie było katastrofalne; oczywiste jest, ze ludzie z Olsztyna (i zawodnicy) będę wypominali błędy krzywdzące ich zespół, a takich było mnóstwo... nadinterpretację sarkazm pozostaw dla siebie, bo Wybrzeże zaprezentowało się przeciętnie na tle mocno osłabionej kadrowo Warmii i zadziwia mnie ten hurra-optymizm bo jeszcze długa droga przed ta zasłużoną drużyną, co pokazał "piknik" przeciwko Vive

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
GRZECHO77

na pikniki warmi z vive to sobie popatrz z zeszłego sezonu 21:31 u siebie 38:18 w kielcach zespoły superligowe a my do 25 min graliśmy na dobrym ambitnym poziomie a jestęśmy z ligi niższej, z vive nikt nie da rady teraz w polsce wygrać choć wisła jest na podobnym poziomie i tez nie da im rady,a dla naszego młodego zespołu była to bardzo dobra lekcja i doświadczenie a o pokonaniu ich nikt nawet nie marzył,ale jeśli dla ciebie był to piknik to jak nazwiesz wyniki warmi z vive snem o pikniku.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|3)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
shmon

Kolego, na forum SF jest może 4-5 kibiców Warmii, którzy zabierają głos, więc nie generalizowałbym nt poczucia krzywdy; co do reszty - to raczej temat na pogadankę, a nie wypisywanie się w necie bo nie o to chodzi...

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
pia--sek

Myślę, że każdy zawodnik, a nawet sympatyk piłki ręcznej zdaje sobie sprawę z tego, że jakieś błędy sędziów są wkalkulowane w grę ( i jest tak nie tylko w piłce ręcznej). Gorzej, gdy tych błędów jest mnóstwo i do tego takich, które nawet "normalnemu" widzowi rzucają się w oczy. Nie byłam na meczu Warmii, ale oglądam i bywam często na meczach 2,1 i Superligi. Poziom sędziowania jest fatalny ! Zdaję sobie sprawę, że nie jest to łatwe ( oceniać sytuację w przeciągu paru sekund, czasami ułamków), ale jeśli ktoś się na to zdecydował, to musi sobie z tego zdawać sprawę.
Tak jak Panowie już wspominali, nie ma co wyolbrzymiać wypowiedzi Pana Marcina. Czytając wywiad nawet przez myśl mi nie przyszło, że winą obarcza sędziów.
"(...) wyniki warmi z vive snem o pikniku"... po co wracasz do tego co było? Wydaje mi się, że to całkiem inny zespół niż rok temu. Inne cele, inne założenia, inne problemy i przede wszystkim świadomość tego co mają, a czego nie. A nie marzenia o Superlidze gdy gra się przeciętnie w 1!!! Łatwiej jest budować drużynę, gdy ma się wiele. Sukcesem jest jednak stworzyć coś mając bardzo mało (mam tu oczywiście na myśli środki finansowe itp.) Zespół z Olsztyna całkiem dobrze sobie radzi i oby było co raz lepiej.

Na koniec...Więcej chęci do szerzenia tego co piękne w piłce ręcznej!!!! a nie ciągłe szukanie czegoś, do czego można się przyczepić...

pozdrowienia dla sympatyków;)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.