Wątek dotyczący artykułu

Prezes, trener i juniorzy Stali Gorzów na basenie

W piątek na jednym z gorzowskich basenów odbyła się impreza związana z przystąpieniem miasta do ogólnopolskiego konkursu "Zdrowa Gmina" organizowanego przez Polską Unię Onkologii.

przeczytaj cały artykuł


dillinger79

Kabarety zielonogórski od lat zdobywają szereg nagród na przeglądach kabaretów np. na przeglądzie Paka. Stąd ta nazwa. A w Gorzowie kabaret od lat robi Paczpan ze swym kumplem prezydentem miasta. Jest jedna różnica z naszych kabaretów śmieje się cała Polska bo im się to podoba, a z waszego kabaretu nie śmieje się nikt, no może jest to śmiech przez łzy tych którzy dają się doić władzom miasta.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|11)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Komentarz usunięty przez użytkownika
Komentarz usunięty przez użytkownika
Komentarz usunięty
Komentarz usunięty
ola_gw

Zielona Góra rzeczywiście kiedyś szczyciła się tym, że jest zagłębiem kabaretowym. Dziś większość kabaretów stamtąd ucieka, jednak zielonogórzanie wciąż się nimi szczycą nie zważając na czerstwe żarty, które są ich znakiem rozpoznawczym! jeżeli chcecie zaistnieć na tym forum jako dowcipnisie to wymyślcie coś nowego bo to już dawno zrobiło się nudne!

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (4|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.