Wątek dotyczący statusu użytkownika

użytkownik usunięty

Tak sie zastanawiam czy warto tu jeszcze być??

ka

warto !
Warto brac udział w dyskusjach pod artykułami o tenisie.
Zobacz, dzis, gdy wreszcie objawił się Jankus - i osamotniony ze swoimi ciekawymi uwagami o dzisiejszych meczach (w męskim tenisie). Szkoda.
Ja sama (niestety) oderwałam się od tych meczów , bo zauwazyłam , jak Eugene` cię poucza o klonach , jak znów manipuluje. Nie zdzierżyłam tego fałszu ! I straciłam te mecze .I dużo czasu. Ale - może jednak nie straciłam czasu ?
Bo trzeba kiedyś na BIAŁE powiedzieć BIAŁE.
Trzeba kiedyś sprzeciwić się fałszowaniu rzeczywistości.
Trzeba kiedyś zaprotestować przeciwko manipulacji ludźmi.
nienawidzę hipokryzji. A ona tu stale miała miejsce. Także w sprawie "kyasix', co ci - jak chcesz - póxniej wyjaśnię

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|3)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Komentarz usunięty przez użytkownika
Eugene_64

(...)bo zauwazyłam , jak Eugene` cię poucza o klonach(...)

Oświadczam, że nigdy nie pouczałem @wisloka ani też kogokolwiek innego o klonach.
Nie znam się zupełnie na klonach ani też na innych drzewach.

Mieszkam w bloku i nie mam pojęcia jak hoduje się klony. :)
PS. Zauważyłem, że Ciebie ta tematyka bardzo ostatnio zainteresowała. Przypominam sobie, że kiedyś @TomaszJ wspominał, że u niego na działce rośnie aż 10 klonów. Więc proponowałbym, żebyś zwróciła się do niego. Zapewne udzieli Ci wielu cennych rad jak trzeba sadzić i pielęgnować te tak piękne zwłaszcza jesienią drzewa.
:)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.