Wątek dotyczący artykułu

IMŚJ: Michael Jepsen Jensen wygrał w Bahia Blanca

Zwycięstwem Michaela Jepsena Jensena zakończył się rozegrany w sobotę w Bahia Blanca 6. Finał Indywidualnych Mistrzostw Świata Juniorów. Drugi był Maciej Janowski.

przeczytaj cały artykuł

fredyFZG

hallo night !! no czekam na twoje FAKTY - był taki upadek Hampela z Tajchertem w którym Hampel tylnym kołem dostał w głowe czy nie było ?? czy nadal leżysz i kwiczysz ? proste pytanie zadałem więc licze że dasz rade odpowiedziec :)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
fredyFZG

jesteś pewny ? :) night ma rozległą wiedze na temat speedwaya i twierdzi ze takiego upadku nie było , więc pewnie sie mylimy co do tego wypadku a racje jak ZAWSZE ma night :)

| Odpowiedz
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
fredyFZG

Dokładnie tak to było , ale niektórzy (night) mają znikomą wiedze i jak coś gdzies usłyszą lub przeczytają , to próbują na siłe zabłysnąć na SF :) ale w sumie to nieważne , przynajmniej jest sie czasem z czego pośmiac :)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|1)
blokuj
-night-

ty chyba snisz ze hampel dostal kolem tak samo jak zbaik/ hahah chlopie hampela musleo kolo.. a zabika prawei zabilo... ty jestes smieszy chlopie.. hampel zdezyl sie z motorowerem a zabik z ciezrowka.. ty nie amsz b;ladego pojecia o tym sporcie co pokazales tym postem..szok

| Odpowiedz
blokuj
fredyFZG

hehe to jednak był taki wypadek ??? wow !!! przecież ty nawey tego wypadku nie widziałeś a niedawno pisałes ze go wogóle nie było ! jestes trzezwy ? chuchnij :) duzo czasu ci zajeło myslenie co by mi tu odpisac i.....jak zwykle poziom twój mnie przerósł :) ....zderzył sie z motorowerem.....dobre hehehe w takim razie Zabik zderzył sie z powietrzem :)

| Odpowiedz
blokuj
-night-

ja pisalem tluku ze takiego samego nie bylo... czytaj co pisze... ale tluk.. chryste.. skad oni was biora z Allego? hahaha

| Odpowiedz
blokuj
fredyFZG

aha tak pisałes ? mmmm czyli napisałes ze....dokładnie takiego samego nie było.... buhahaha co za pajac :) nie wiesz o czym piszesz ! przeciez nawet nie wiedziałes o takim wypadku , wiesz tylko o zuzlu moze od czasów wypadku Ząbika - wczesniejsze czasy to dla ciebie pustka kosmosu :) poleż jeszcze troche i pokwicz :) .....hahah hampel dpotal? hahaha pokaz gdzie? pokaz ten upadek? kto uderzyl go / haha ty chyba jeednak masz 10 lat i nie masz pjecia o czym piszeszz.. haha hampel dostl motorem w leb leze...PO tym tekscie widac ze nie miałes nawet pojecia ze taki wypadek był wiec radze zmienic beret bo ten cie juz chyba zbyt mocno uciska :) aha gdzie w twoim tekscie jest napisane ze : TAKIEGO SAMEGO NIE BYŁO : ????

| Odpowiedz
blokuj
-night-

no gdzie go uderzyl motor jak zobaika?> czekam az pokazesz.. narazie to fkacja chlopcze.. fikscja.. zabik dostal jak siekiera.. a hampela musnelo przy uderzeniu porownywalnym do zabika..

| Odpowiedz
blokuj
Komentarz usunięty przez użytkownika
Komentarz usunięty
KFK

skończyło się na gadaniu ??? miałeś zniknąć z forum i co, jaj nie starczyło by dotrzymać słowa ??? ...i ty chcesz być poważnie traktowany ???

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
KFK

coś ty tu nabazgrał??? możesz to jakoś po ludzku napisać??? mam się domyślać co to jest??? ...zawsze ci literówki się sypią jak nerwy nie wytrzymują... i tak ma być, umęczyć trolla ;)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Komentarz usunięty przez użytkownika
fredyFZG

No hello :) podobno NAPISAŁES ze takiego samego wypadku nie było - wiec sie ZAPYTAM - GDZIE TO NAPISAŁEŚ ??.... .....hahah hampel dpotal? hahaha pokaz gdzie? pokaz ten upadek? kto uderzyl go / haha ty chyba jeednak masz 10 lat i nie masz pjecia o czym piszeszz.. haha hampel dostl motorem w leb leze....PO CZYM ODPISAŁES TAK :... ja pisalem tluku ze takiego samego nie bylo... czytaj co pisze... ale tluk.. chryste.. skad oni was biora z Allego? hahaha.....Bedziesz jeszcze przez cały tydzien głupa z siebie robił ?

| Odpowiedz
blokuj
-night-

dokaldnie... napsialme.. gdzie hampel dostal motorem w,leb? zoabik dostal wiec hampel nie mogl.. wiec jak dal ciebie to te same upadki to sorry.. ale czas udac sie kolego do okulisty.. i zacznij czytac ze zrozumienm.. bvo u ciebie to dramat z tym

| Odpowiedz
blokuj
fredyFZG

widziałes upadek Hampela ? Ząbik dostał KOŁEM a nie motorem ! odzywasz sie po godzinie bo gorączkowo pewnie szukałes po necie czegos na temat upadku Hampela frajerze :) Hampel też dostał kołem i jezeli to nie jest to samo TO......Zabik dostał kołem , Hampel też , w sumie rzeczywiscie masz racje - to nie to samo hehehe :) Twoja matka też tak twierdzi ? Męczysz sie jak mucha w smole , krecisz , kłamiesz i to cały night - ty poprostu koleś nie umiesz czytac a o pisaniu już nie wspomne :) ps. w jakim kolorze kasku był Hampel i w jakim miejscu na torze miał miejsce ten wypadek ?? czekam 5 minut po czym stwierdzam że jestes...... :)

| Odpowiedz
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.