Wątek dotyczący artykułu

W składzie drużyny zajdą zmiany - rozmowa z Rafałem Dobruckim, trenerem Stelmetu Falubazu

W zakończonych rozgrywkach ekstraligi Stelmet Falubaz zajął czwarte miejsce. Według trenera zielonogórskiej ekipy oczekiwania przed sezonem były większe, ale awans do czołowej czwórki jest sukcesem.

przeczytaj cały artykuł

-night-

1.jonsson
2.davidsson( jabłoński bo niski ksm)
3.hampel
4.loktajev
5.protasiewicz
6.dudek
7.ktos z ksm 2.5
i wtedy walka o medale lub:
1.jonsson
2.holta
3.gollob
4.davidsson
5.ptotasieiwcz
6.dudek
7.ktos z 2.5

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|2)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
fredyFZG

tutaj zwiałeś chłopczyku ? czegos ci zabrakło miedzy nogami czy mamusia sprzed kompa wygoniła , bo jakos odpowiedzi sie nie doczekałem....zawsze tak robisz ze wiejesz jak sie nie umiesz wytłumaczyc ? czy zwyczajnie jestes za głupi i odpowiedz cie przerosła ?

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|2)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Komentarz usunięty
fredyFZG

jakie pytanie ?? ty rzeczywiscie jestes porąbany :) nie dziwie sie - cały dzien na SF i juz ci sie wszystko miesza :) i nie wal głupa ze nie wiesz o co chodzi ....

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
MrJerry

Podając swoj sklad zalożyłem limit ksm do 41.
Twoje propozycje: 2-odpada zdecydowanie. 1-z Hampelem,podoba mi sie,i taką chcialbym.Ale jest małe ale-ta opcja skladu ma łączny ksm 42,29.Wiec odpada.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|1)
blokuj
yoyo

Nie no, proszę Cię, skończ się już ośmieszać i kompromitować bo aż żal to czytać.

1.jonsson
2.davidsson( jabłoński bo niski ksm)
3.hampel
4.loktajev
5.protasiewicz
6.dudek
7.ktos z ksm 2.5
i wtedy walka o medale lub:
1.jonsson
2.holta
3.gollob
4.davidsson
5.ptotasieiwcz
6.dudek
7.ktos z 2.5

1.jonsson 9,11
2.davidsson 2,95
3.hampel 8,75
4.loktajev 6,28
5.protasiewicz 8,18
6.dudek 7,47
7.ktos z ksm 2.5
KSM: 42,47 (Jabłoński ma 2,50 więc z Nim KSM wynosi: 42,02)
.
1.jonsson 9,11
2.holta 6,72
3.gollob 7,46
4.davidsson 2,95
5.ptotasieiwcz 8,18
6.dudek 7,47
7.ktos z 2.5
KSM: 41,89
I naprawdę albo zainwestuj w kalkulator albo zamilcz, bo to już nie jest śmieszne a żałosne, rzucasz któryś raz składami na pałę a ani jeden z tych składów nie może funkcjonować!!! Pozdro.

| Odpowiedz
blokuj
michalzg

przeciez ten sklad jest mocniejszy niz ten w tym roku (Jensen a Holta, sory, zdecydowanie na plus z Jensenem i Gomólski duzo lepszy niz Strzelec) wiec nie wiem skad walka o utrzymanie przy duzym oslabieniu Tarnowa czy Gorzowa (odejscie Hancocka a na zawarciu Zagara i Golloba). Oczywiscie mysle ze nie bedzie taki, bo przy 41 Jensen sie nie miesci a raczej bedzie 41. Twoj podany z Hampelem to sklad na final, mysle ze zloto. Jednak 43 nie bedzie,szkoda, bo z Hampelem, Pepe, Jonssonem wspartymi Dudkiem i Sasza bylby niezly walec.

| Odpowiedz
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.