Wątek dotyczący artykułu

Jerzy Janowicz: Czułem się wypompowany

- Wiedziałem, że już się kiepsko czuję i nawet, jeżeli będę walczył, to będzie mi strasznie ciężko - mówił portalowi SportoweFakty.pl Jerzy Janowicz tuż po finale turnieju w Paryżu.

przeczytaj cały artykuł

Jerzy Janowicz

Dziękuję wszystkim kibicom za wsparcie i doping. Teraz solidny odpoczynek i sen...sen który pewnie jeszcze dziś nie przyjdzie bo zrzucam emocje. Warto było tyle wysiłku włożyć aby przeżyć taki moment. Teraz chcę do 10 wskoczyć w przyszłym roku! Dam radę jak będę tak ciężko pracował?

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Na zawsze Start

Czy dasz radę? Nikt co do tego nie ma najmniejszych wątpliwości. Jesteś młodym, silnym, ambitnym sportowcem. Na Ciebie zwrócone są obiektywy całego Świata. Ale Tobie to nie przeszkadza. Grasz "swoje" i robisz to coraz lepiej. Rywale już teraz podchodzą do Ciebie z respektem. Spodziewam się więcej niż pierwsza dziesiątka w przyszłym sezonie. Nie tylko ja. Takie odczucia mają wszyscy którzy znają się na tenisie. Regularny serwis na poziomie 230 km sieje spustoszenie w polu odbioru przeciwnika. Do tego dochodzi spryt, który zmusza rywala do biegania... Aż chce się to wszystko oglądać. Życzę udanego zasłużonego wypoczynku. Pozdrawiam.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.