Wątek dotyczący artykułu

ATP Paryż: Życiowy sukces solidnego Ferrera, który zakończył sen Janowicza

Na listę zwycięzców turniejów Masters 1000 wpisał się David Ferrer: w finale w Paryżu pokonał Jerzego Janowicza (6:4, 6:3). Polski tenisista bohaterem tygodnia i - być może - odkryciem całego sezonu.

przeczytaj cały artykuł

Jelena

Добрый день. Я хочу написать польские буквы.
Dzien dobry! Ja choczu pisati polskimi bukwami. :)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Jelena

Один фанат написал мне: "Wyp.erdalaj!". Я искалa это слово в "Маленький польско-русский словарь", но я не нашлa. Вы можете сказать, что это значит?
Odin fanat napisał do mnie "Wyp.ierdalaj!". Ja iskała eto słowo w "Mały słownik polsko-rosyjski", no ja nie naszła. Wy możetie skazat' czto eto znaczit?

| Odpowiedz
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Komentarz usunięty przez użytkownika
Jelena

Я виделa, что некоторые люди здесь написаны на английском, немецком, испанском и чешском, но никто не говорит им: "Wyp.ierdalaj". Почемy?
Ja widieła, czto niekotoryje ludi zdies napisany na anglijskom, niemieckom, ispanskom i czeskom jazykie, no nikto nie goworit im "Wyp.ierdalaj!". Poczemu?

| Odpowiedz
blokuj
Jelena

Я заметилa сегодня, что в субботу я получилa 26 минусов за то, что я написалa на русском языке поздравления для Jerzego Janowicza. :(
Ja zamietiła czto w subbotu ja połucziła 26 minusow za to, czto ja napisała na russkom jazykie gratulacje dla Jerzego Janowicza.

| Odpowiedz
blokuj
crzyjk

Не пишите Томасу это страшное слово, потому что он не может написать об этом. Поскольку недостатки у нас есть другой специалист, попросите его или ее :)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.