Wątek dotyczący artykułu

Chris Holder: Mogę stracić rok

W czwartek lekarze mają zdecydować, czy Chris Holder zostanie poddany operacji kontuzjowanej nogi. - Jeśli coś pójdzie niezgodnie z planem, mogę stracić rok - mówi mistrz świata.

przeczytaj cały artykuł

Mirror ZG

Stosujesz taką grę słów.Kibice cisnęli szalik z barwami w błoto.Można równie dobrze napisać-rzucili na tor.Brzmi inaczej.Tor to arena sportowa,szczególnie tu pasuje to określenie.Niby nie usprawiedliwiasz Chrisa ale szukasz współwinnego.Lepiej to jednak jednoznacznie potępić nie szukając usprawiedliwień.Powrotu na tor Chris.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
czerwiec74

napisałem błoto bo wiesz jak wyglądał tor w finale uczynek HOLDERA I WARDA był karygodny ale był zapoczątkowany przez WASZEGO kibica który rzucił pod nogi szalik nie mógł poczekać na ZENGOTĘ lub PEPE

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Mirror ZG

To był BARDZO gorący finał i wybuch euforii.Obie ekipy jechały zdeterminowane na maxa.Generalizując,to co przystoi kibicowi w żadnym razie nie przystoi zawodnikowi.Tu mam nadzieję że się zgadzamy.Pozdrawiam Pierniki Duże i Małe.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.