Wątek dotyczący artykułu

Polonia Bydgoszcz nie dostanie kredytu

Kilka tygodni temu działacze Polonii Bydgoszcz rozpoczęli starania o uzyskanie kredytu, z którego między innymi mieliby spłacić zaległości wobec żużlowców za sezon 2013.

przeczytaj cały artykuł


xyz

miasto nie podzyruje bo widzac nieporadnosc wladz Polonii wie ze potem bedzie musialo oddac.niezly syz ogolnie z dlugow w wieksze ,
a za rok po sezonie to juz szkoda gadac.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
lipa_ml

Tak to jest jak pseudo działacze przyzwyczaili się żyć na garnuszku miasta i nie potrafili przez lata pozyskać sponsorów . Żal jak obojętnie jaki klub spotyka taki los ale niestety kibice również Bydgoszczy lubią drwić z innych klubów np. jak podali info na temat chęci pozyskania Golloba przez Gniezno to pełno troli z Bydgoszczy zabrało głos że Gniezno jest biedne i może pomarzyć o Gollobie a jak się okazuje Gniezno może mieć więcej kasy niż Bydzia więc jak widać nie ma co śmiać się z innych bo różnie to bywa. Dzisiaj kibice z Rzeszowa podniecają się ile to nie mają kasy a jak z dnia na dzień Pani prezes zrezygnuje ze sponsoringu to od razu zaczną płakać jak bieda im w oczy zajrzy czego im nie życzę.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|3)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.