Wątek dotyczący artykułu

Chude lata toruńskiego sportu?

Spory kryzys przechodzi toruński sport w ostatnich miesiącach. A będzie jeszcze większy, bo miasto zamyka kurek z państwowych pieniędzmi.

przeczytaj cały artykuł

-night-

Zebrani podkreślili, że w mieście nie ma tylu firm i sponsorów, aby wszystkie zespoły mogły grać w najwyższych klasach rozgrywkowych. A obecnie takich klubów jest siedem.....
pokazcie mi maisto zulowe gdzie jest 7 druyzn w ekstralidze..c zekam....

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|4)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
kokojamboo

czy ja wiem czy nie najlepszy?moze i tak ale gdyby w toruniu nie było Karkosika to i żużla pewnie by juz nie było wiec to nie zasluga działaczy tylko kaprys milionera.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (5|3)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Torunianin

Wole kaprys goscia ktory bedzie utrzymywal druzyne walczaca o medale przez 10 lat niz kaprys wielkiej panstwowej firmy ktora wpada, wydaje ogromne miliony praktycznie kupuje sobie mistrza i ucieka a klub sie wtedy blaka pomiedzy ligami przez lata.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
k k

To nie kaprys,to honorowość.Niewiem czy wiesz Pan Romek to zapalony kibic Żużla i to,że daje kase czy to kaprys ... wątpie...

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|1)
blokuj
k k

Poprostu,Gość ma kase i tyle.Szkoda,że teraz kasa ma tak duże znaczenie ale co ,no dobrze,że urodził się blisko Torunia i że lubi Speedway!!!

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
czerwiec74

nie prawda PAN ROMAN nie jest kibicem żużla tylko jego brat jest zapalonym i wiernym kibicem żużla a w okresie gdy pan ROMAN przejmował drużynę w kolejce była też firma NICE wszyscy zainteresowani wiedzą co sponsorują

| Odpowiedz
blokuj
KRZYZAK

Napewno nie Romana Karkosika bo on wraz z malzonka nie maja dzieci, inna sprawa ze Romek ma jeszcze 2 braci tez przedsiebiorcow wiec moze od nich jest ten gosc.....

| Odpowiedz
blokuj
prosty

hehe,przedsiębiorców-pięknie ujęte.kolego gdybyś wiedział chociaż w 10 procentach w jaki sposób łupią kasę to być fiknął baranka.czy ktoś tu wierzy w zwykłą miłość do żużla i hojność mega bogatych ludzi???trzeba gdzieś wyprać pieniążki no nie?i nie mówię tu tylko o żużlu,tylko całym tym brudnym,śmierdzącym komercyjno-prymitywnym sporcie i życiu

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|1)
blokuj
Komentarz usunięty przez użytkownika
Steve Rondel

Mógłbyś więc z łaski swojej wymienić te SIEDEM toruńskich klubów w najwyższej klasie rozgrywkowej i jakie są to dyscypliny.
Bo z tego co wiem to w żadnej liczącej się MĘSKIEJ dyscyplinie (oczywiście poza żużlem) nie ma Torunia w najwyższej klasie rozgrywkowej.
Nie ma w piłce nożnej, nie ma w siatkówce, nie ma w piłce ręcznej, nie ma w koszykówce, rugby, nawet z hokeja zniknęli.
Mógłbyś więc wymienić w jakich to ligach Toruń ma aż siedem drużyn w ekstraklasach? Kręgle, dart a może bierki?

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|2)
blokuj
Komentarz usunięty przez użytkownika
elvis

mieszkam w dzielnicy miasta tak wielkiego jak caly torun wiec zamilcz.I do zawisci mi daleko...bo nie mam powodow.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|2)
blokuj
elvis

a ty dzieciakiem w sredniego polskiego miasta,ktory ma kompleksy:)i nie ma nic lepszego do roboty jak pisanie bzdur na SF

| Odpowiedz
blokuj
kibic Gks-u

Najpierw wylicz te siedem druzyn bo ja poki co dwie naliczylem zuzlowa i koszykowka kobiet,hokej w Toruniu zbakrutowal niedawno,a pozostale 5 gdzie??

| Odpowiedz
blokuj
KobeCKM

hah, taa. oj night night. I czołówka to pewnie badminton, Tenis stołowy, Rzut ku*ą itd. Bo jakoś w siatkówce was nie widze, w kopanej też nie. Baa, w kopanej jesteście w tej samej lidze co my...

| Odpowiedz
blokuj
Steve Rondel

Źle zrozumiałeś treść artykułu.
Sens był taki, że każdy klub chciałby grać w najwyższej klasie rozgrywkowej i w Toruniu z takimi aspiracjami jest ich siedem.
Ty odbierając to, że w Toruniu jest siedem zespołów w najwyższych ligach udowodniłeś jedynie że nie masz pojęcia nawet o sporcie w swoim rodzinnym mieście!!!
Ja bym się spalił ze wstydu gdyby ktoś powiedział że w Tarnowie poza żużlem jest jeszcze np 5 klubów w najwyższych ligach i ja bym to usłyszał i poleciał rozpowiadać gdzie się tylko da ile to w Tarnowie znakomitych ekstraligowych klubów a potem by się okazało że tak naprawdę tylko jeden.
Chyba ze wstydu bym zniknął z tego forum na zawsze...

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (4|2)
blokuj
KRZYZAK

Zuzel,koszykowka pań,hokej na trawie,tenis stolowy,futsal, i 2 tygodnie temu wycofany z rozgrywek TKH w hokeju na lodzie. To sa druzyny ekstraligowe o pierwszoligowych nawet nie chce mi sie pisac bo tez potrzebuja kasy jak WSZYSCY!

| Odpowiedz
blokuj
fredyFZG

A ja smutny jasiu czekam już 4 dzien aż mi odpowiesz na pewne pytanie dotyczące wypadku w którym koło motocykla "musnęło" głowe Hampela w 2000 r. i sie pewnie już nie doczekam , bo tak jak w wielu innych sprawach - NIE MASZ POJĘCIA O CZYM PISZESZ :) Twoja cała wiedza kończy sie na internecie , jak czegoś tutaj nie ma , to lezysz i kwiczysz , ani me ani be :) Jakbyś jednak sie zdecydował odpisać to przypomne ci pytanie : W jakim kolorze kasku jechał Hampel i w jakim miejscu na torze miało miejsce zderzenie P. Tajcherta z Hampelem ? Twierdziłeś ze Jarka tylko musnęło wiec zapewne dobrze pamietasz ten wypadek :) CZEKAM :)

| Odpowiedz
blokuj
fredyFZG

OK uznaje to za odpowiedz hehe :) nic nie ma na ten temat w necie więc , odpowiedz twoja jest jak najbardziej prawidłowa :) a tak apropo : jeżeli pytanie o wypadek żużlowy NIE JEST O ŻUŻLU to z jakiej dziedziny jest to pytanie ? Starałem sie te pytanie zadać jak najprościej - niestety i to cie przerosło :)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
fredyFZG

W takie gierki to wiesz : z kolegami w piaskownicy możesz sie bawić :) W takim razie twoją odp. przeoczyłem - zaboli cie jak mi odpowiesz raz jeszcze ???

| Odpowiedz
blokuj
Steve Rondel

Zapomnij. Już Ci nie odpowie. Teraz będzie odwracał kota ogonem i w najlepszym razie zostaniesz zwyzywany od mongołów nie mających pojęcia o żużlu. :)
Już nieraz to przerabiałem. Fajnie jest dopóki nie zadasz mu konkretnego stricte żużlowego pytania. Można z nim godzinami dyskutować o dupie marynie - problemy zaczynają się jak padają konkrety.

| Odpowiedz
blokuj
Komentarz usunięty

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.