Wątek dotyczący artykułu

Włókniarz na finansowej prostej

Włókniarz Częstochowa przetrwał najgorsze. Klub spod Jasnej Góry wygrzebał się z finansowego dna i zaczyna budowę swojej marki.

przeczytaj cały artykuł

obserwator pierwszy

Szalenie miłe i budujące jest to co można tu przeczytać czyli artykuł i posty pod nim. Jest nowa klubowa jakość są kibice nowi i ci co od lat są z Włókniarzem. Należy to zawdzięczać firmie KJG i ludziom związanym z tą marką. To wszystko to jest "Siła"
>
Jednak należy oddać Byłemu prezesowi M Maślance to za jego rządów klub odnosił wiele sukcesów. To za jego rządów klub zaczął się staczać. I to on potrafił utrzymać Włókniarza w najtrudniejszym sezonie. Marian z własnej kieszeni wykładał kasę by licencja nie przepadła. Dzisiaj czytam o kłopotach Bydzi o sytuacji Gdańska o tym, że Rybnik nie wystartuje w przyszłym sezonie. Prezesi tych klubów w różny sposób spadają czy opuszczają swoje fotele. Natomiast Maślanka mimo wielu przeciwności starał się być prezesem do chwili aż znaleźli się godni ludzie którym zaufał, którzy pokazali odpowiednim potencjałem czyli KJG.

Myślę, że dzięki temu klub w miarę płynnie wychodzi z dołka gratulacje należą się byłym i obecnym włodarzom CKM.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (10|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
lew

DOBRZE PISZESZ TYLKO WIESZ ZE NOWY ZARZAD MUSIAL ZWROCIC PIENIADZE PANU MASLANCE KTORE ZAINWESTOWAL I JAKIE DLUGI NAROBIL

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
obserwator pierwszy

to prawda ale odpowiedz obie gdyby tych długów nie było, to czy byłby Włókniarz ???? A to że obecni oddali Marianowi kasę to raczej normalna sytuacja uważasz ???

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
lew

MASZ RACJE TYLKO Z DRUGIEJ STRONY PREZES KTORY DAJE PIENIADZE A POZNIEJ JE ODBIERA TROCHE TO NIEMORALNE LICZY SIE GODNOSC KLUBU PRZECIEZ MU NIKT NIE KAZAL PODPISYWAC TAKICH KONTRAKTOW

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
obserwator pierwszy

Kolego mówimy o kasie którą Marian wyłożył ponad to co normalnie wkładał. Mówimy o kasie jakiej nikt nie chciał wyłożyć w tamtej trudnej chwili. W chwili od której zależało być albo nie być.
Pewnie że nikt mu nie kazał podpisywać takich kontraktów, ale powiedz czy ktoś mu kazał dać kasę w tamtej chwili ???
A co do podpisywania wspomnianych kontraktów to kolego wtedy ta kasa w klubie była między innymi od Złomrexu, to Złomrex chciał takich a nie innych zawodników a to że ten sam Złomrex nagle na kilka tygodni przed rozpoczęciem sezony się wycofał to już inna bajka.
/ zostawmy tę historię.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
vorla

Czy tak nikt nie kazał mu podpisywać takich kontraktów pewna nie jestem. Maślanka też przed kimś odpowiadał - czytaj przed właścicielami klubu. Co nie zmienia faktu, że jako kibic od blisko 20 lat, nie mogę zapomnieć i wybaczyć kontraktu Nickiego. Pamiętam, gdy tylko dowiedziałam się o tym kontrakcie, powiedziałam do przyjaciela " obyśmy się na tym nie przejechali", niestety długo nie musiałam czekać. No ale to już zamierzchłe czasy, i klub wreszcie stanął na nogi.

| Odpowiedz
blokuj
vorla

Można szanować poprzedniego prezesa, w końcu dużo dobrego zrobił dla klubu. A błędów nie popełnia tylko ten, co nic nie robi. Jednak jestem zdania, że dobrze się stało, że odszedł. Póki co nowe władze spisują się dobrze, choć też kilka rzeczy można im zarzucić, ale na ocenę ich działalności moim zdaniem trzeba poczekać, przynajmniej jeszcze kilka sezonów. PS. Nie do końca rozumiem co miałoby mnie zdziwić w sprawie Dzikiego?

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
obserwator pierwszy

Racja!!! dobrze się stało że odszedł nam była potrzebna świeża krew, również ta która płynie w marynarkach. :)
Ja pisałem o tym że mimo wszystko odchodząc walczył o to by, nowe krawaty miały od czego zacząć lub z kim zacząć swoją "przygodę"
>
co do Dzikiego to mowa o plastronie z Lwem, ale poczekamy zobaczymy :)

| Odpowiedz
blokuj
vorla

Oczywiście. Bądź co bądź to dzięki niemu mamy Łagutę - czyli magnes na nowych kibiców. Bez niego myślę, byłoby ciężko o tłumy na stadionie. To Maślanka dał szansę Szuminie, zakontraktował Daniela. On rozpoczął dzieło odbudowy Włókniarza. I wiedział kiedy ze sceny zejść...

Co do Dzikiego... mam nadzieję, że jego przygoda z Włókniarzem skończyła się raz na zawsze... Tak samo jak nie chciałabym widzieć Golloba w Naszym Klubie.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|0)
blokuj
obserwator pierwszy

Gollob oj uchowaj boże i święta panienko
może lepiej nie wypowiadać tego nazwiska
A tak na poważnie to mnie Dziki jakoś nie przeszkadza, nie żebym go specjalnie wyczekiwał. I nie bym Chciał Ciebie czy kogokolwiek do niego przekonać. Dziki to solidny zawodnik, zdeterminowany na sukces. Owszem jedzie ostro jednak czy to nie aniołek przy Balim ???

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|0)
blokuj
Ruskov

Dziki to solidny zawodnik

Jak najlepszy zawodnik eligi z tego sezonu i 3 krotny mistrz świata jest zaledwie solidnym zawodnikiem to nie wiem kto jest naprawdę znakomitym żużlowcem...

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|2)
blokuj
vorla

Racja, przy Balińskim to On istny aniołek jest. Jednak wydaje mi się, że nie pasuje do Naszego Klubu. Co prawda jednak, jeśli ktoś zdecyduje, że warto podpisać z nim kontrakt, będę życzyła mu samych trójek, bo przecież cóż innego możemy my kibice:)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Komentarz usunięty przez użytkownika
obserwator pierwszy

Sama widzisz :) ja tak jak pisałem nie jestem jago gorącym zwolennikiem ale jednocześnie nie jestem jego przeciwnikiem..
Cóż poczekamy na regulamin i zobaczymy co się uda zbudować na tej nowej i solidnej podwalinie WŁÓKNIARZ.

| Odpowiedz
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.