Wątek dotyczący artykułu

Czesław Czernicki menadżerem Unibaksu Toruń?

Jak podaje dziennik toruński - Nowości, Czesław Czernicki jest obecnie najpoważniejszym kandydatem do objęcia funkcji menadżera Unibaksu Toruń.

przeczytaj cały artykuł

Kibic UT

i znowu to samo że Tarnów nic nie wygrał uczciwie to są twoje brednie i twoje wymysły Tarnów ma cztery medale uczciwie a to że ty jakieś swoje głupoty piszesz

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
-night-

2004- kupienie hancocka
2005- spreparownie toru
2012- ulozenie sie z lisem.
to sa fakty chlaopaku a nie wywmysly.. jedno sreberko kiedys zdobyte..hahah tez mi druzyna..

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|5)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
-night-

hahahaha brak ci argumentow na moje zdania i ytle... nie potrafisz nawet obronic walsnego klubu.. jestes sezonowiec nie zjan=acy wogole realiow zuzla.. jestes slaby i tyle.. to tez jets fakt..

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|4)
blokuj
Komentarz usunięty
-night-

hahha i co/ znowu mialem racje.. a ze brak ci argumantgow na swoja tepote to uciek=asz/ sam nazwales torun PLACZKAMI.. bo ci drabik pwoiedziall. hahaha

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|6)
blokuj
Komentarz usunięty
michalzg

co prawda to prawda, a teraz po przegranej w polfinale beda palakac mocniej przez kolejne lata, biedni skrzywdzeni przez los

| Odpowiedz
blokuj
-night-

ale ja nie nazywam tarnowa placzkami tylko oszustami..a to widzi cala polska.. dowwody?
1. lotne staryy janowskigeo
2. nagle znikniecie hancocka w 2004 roku
3. nagla amnezja cieslaka z ksm
4. nagla cudowna choroba vacuklika na najwjazneisjzy mecvz seoznu gdy tarnow ma pelne gacie po niskiej wygranej.
5. wypwoiedzi walaksa, pepe i janka zabika o cudach w tarnowie w 2005 roku i o czasach z dnia na dzien gorszych o 7 sekunfdo rekordu toru..
to sa fakty chlopaku.. podwaz chodz jeden....

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|4)
blokuj
michalzg

uspokoj sie frajerze, pluj patrzac w lustro a nie w tonacji rozmazanego dziecka sie tutaj wypowiadasz. Ogarnij sie, frustracje wyladowuj na sasiadach i zacznij pisac jak facet, w koncu

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|2)
blokuj
Komentarz usunięty
Komentarz usunięty
yoyo

Oj night, krzyczysz na lewo i prawo że nie mają argumentów, a kilka razy sam waliłeś niezłe farmazony, a na kontrargumenty znikałeś na jakiś czas, po czym po pewnym czasie znowu wracałeś i dalej siałeś zamęt ehhh ;/

| Odpowiedz
blokuj
-night-

o czy ty chlopcze wiesz co znaczy wogpoe ,slowo frajer ? hahahah leze.. dzieci z polksi b dostali wreszcie neta i od roku szaleja.. leze.. zero argumentow tylko wyzwiska.. caly czas czekam kto wam powiedzial ze torun to placzki.. czekam.. jak nie podacie zrodla to znaczy ze klamiecie.. a jak klamiecie to znaczy ze jestescie wielkie dno a nie kibice..

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|5)
blokuj
Greg-Tarnów21

Wiesz czym się różnimy ja chodzę na mecze nie dla wyników bo jestem przyzwyczajony do tego że nie walczymy o medale natomiast u was jest inaczej nie wiesz co to jest byś z drużyną na dobre i złe więc jak o kimś piszesz to się zastanów dwa razy bo jestem pewny że jakby teraz przyszło jeździć Toruniowi w drugiej lub pierwszej lidze to na stadionie byłoby 3 tyś ludzi max.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|1)
blokuj
KFK

a co niby sprawia, że śmiesz to nazywać faktami??? to są jedynie żale frustrata... dowody, misiu, dowody... nie odwracaj jak zwykle kota ogonem tylko podaj choć jeden jedyny dowód w tematach, o których piszesz... doczekam się na jakiś dowód, masz jaja???

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|1)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.