Wątek dotyczący artykułu

Czesław Czernicki menadżerem Unibaksu Toruń?

Jak podaje dziennik toruński - Nowości, Czesław Czernicki jest obecnie najpoważniejszym kandydatem do objęcia funkcji menadżera Unibaksu Toruń.

przeczytaj cały artykuł

Komentarz usunięty
-night-

1. pelna zgoda w ostatnim meczu w zielonje
2. wiec Poole tez kombinowalo tak/
3. dowod bo to slowa drabika nie fakty
4. dowod bo to slowa cieslaka a nie fakty

totalnie sie skompemitowales z 2 3 4 punktem... czekam na podwazneie moich puntow...

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|3)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Kibic UT

1 punkt Janowski może i kradnie jego sprawa udaje mu się jest sprytny
2 punkt Hancock pochlał i dla tego nie przyjechał
Dodaj swój komentarz 3 , 4 i 5 to brednie

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|2)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
-night-

pkt 3 4 5 to pbednie/
wiec znowu inaczej zeby zrozumial:
3. ze cieslak celowo nei pdoal ksmu to dowod a wiesz jaki? w meczu z wts sytuacja byla identyczna.. w 100000000000000000000000000000000000000 procemntach z ta roznica ze nie bylo vaculika a nie hanncocka.. weicdf ksm musial policzyc inaczej bylbya by taka sama sytuacja jak w toruniu
4.sprawdz sobie czast od finalu .
5.bhyl nagle vaculik chty czt nie

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|4)
blokuj
Greg-Tarnów21

Odpowiem tylko na pytanie 3 Cieślak specjalnie nie policzył ksm udał głupka taka zagrywka poniżej pasa inaczej bez Hancocka mecz byłby w plecy.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|2)
blokuj
Komentarz usunięty przez użytkownika
-night-

czy nasi wiedzieli czy nie to inna rzecz... od liczenia swpojego ksmu jest cieslak a nie kowalik. po 2.. nasi nie wychylali sie jak sedzia oglosil walkower bo po co? tylko dbeil by sie wychiwlil jak za dramo daje mu sie zwyciestwo... po 3... moze wiedzieli ze nie moze byc walkowera i liczyli siez tym ze bedzie powtorka meczu... ale z sullivanem.. a kontuzji ryana nikt nie zakaldal...

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|4)
blokuj
Greg-Tarnów21

Ale czy Ryan tak mało zarabia że musiał jechać do Anglii na mecz.
W Polsce zarabiają najwięcej więc powinni naszą ligą traktować priorytetowo taki Zagar czy Kołodziej nie potrzebują startować w innych ligach a formę jak widać w sezonie 2012 mieli dobrą.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|1)
blokuj
-night-

zagar niejezdzil w lidze szwedzkiej/ kolodziej jezdzil tylko w polce/ moze wogole niechz zostana w domu na caly sezon.. co ty pleciesz.. co ma jazda ryahna w anglii do tego/ ryan do anglii nie pojechal szukac kasy a treningu.. a nic lepiej nie przygotuje jak mecz..

| Odpowiedz
blokuj
Greg-Tarnów21

Kołodziej cały sezon jeździł w jednej lidze nie licząc 2 meczy dla Vetlandy na zastępstwie za Hampela i jakoś nie potrzebował jazdy.Boli mnie że za pieniądze z Polskich klubów zawodnicy jeżdżą w ligach zagranicznych.

| Odpowiedz
blokuj
-night-

i to powine byc problem a nie pierd.. o placzeniu lub nie... to zabija nasz zuzel bo prezesi nie maja jaj.... ZADEN... powtarzam zaden.. A WYSTRCZYLOBY JEDNE ZAPIS WKONTTAKCIE.. cala kasa za przygotowanie do seoznu idzie na polksi klub ktory mu ta kase daje.. faktury itp... jak zawodnik wzial np 500 tys... a wydal 200 tys.. 300 tys zwraca..

| Odpowiedz
blokuj
yoyo

ryan do anglii nie pojechal szukac kasy a treningu.

Pojechał na trening, wrócił z kontuzją i osłabił Toruń przed półfinałem.

| Odpowiedz
blokuj
yoyo

To że jazda w Anglii się dzisiaj nie opłaca. Jak już liga zagraniczna to tylko Szwecja. Po co tam Sullivan jechał, po co mu ten trening? Równie dobrze mógłby wystartować w turnieju o Puchar Miasta Rawicz, widownia ta sama, tor podobny, kasa również.

| Odpowiedz
blokuj
elvis

chcieliscie przy zielonym stoliku wejsc do finalu,kazdy to widzial i slyszal,stepniewski latal z zegarkiem za sedzia:) tak policzyl ksm ze byl pewny w.o.a tu zong:)trzeba bylo myslec nie robic kwasu na cala polske,wysylac ludzi do domu...i narazac sie na powtórke juz z wypoczetym gregiem,skupionym na jezdzie....za to spotkala was kara w postaci saletry-i zale i pretensje kierujcie do waszego menago,a nie w stosunku do kibicow z tarnowa,ktorzy przejechali polowe polski zeby sie pozniej wracac.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|3)
blokuj
KrisK77

Dokładnie on jest pijawką która się przysysa do inych piszących na tym samym poziomie, więc jak ktos ma szacunek do siebie niech nie konwersuje z nim, chyba że jest takim samym trolem

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
elvis

oisze jak bylo,nie ma poziomu rynsztoka,wiec nie dramatyzuj.dziki wiesz komu...bylo jak bylo.i w tym czasie czytalem 100 takich komentow jak dzisiejsze nihta.Ja nie koloryzuje i nie szukam dziury w calym,byliscie blizej tego co sie stalo-bo pewnie na stadionie,ja widzialem w tv jak to wszytsko wygladalo,mecz byl do odjechania gdyby nie wiesz kto.i kto wie kto dzis bylby mistrzem.

| Odpowiedz
blokuj
czerwiec74

brak słów na TWOJE dywagacje czyż to nie cie(ś)lakowi powinno zależeć w tym momencie na sprawdzeniu decyzji sędziego gdyż to WY byliście po za finałem a nie ryczeć do kamery POZDRAWIAM

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|1)
blokuj
elvis

to czy ryczla czy nie to jedno,a chodzenie z zegarniem za lisem i probowanie wejsc przez w.o. to drugie,nie nam to osadzac,Sd wydali kibice na stadionie fachowcy w studiu,i pozniejszy regulamin.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|2)
blokuj
czerwiec74

KOLEGO ryczeć to na pewno ryczał są na to zdjęcia i filmiki a czy STĘPNIEŚ z zegarkiem za sędzią latał to nie wiesz i nikt tego nie widział a sędzia regulaminu musiał się trzymać a to że się pi...olnął na obliczeniu KSM to inna bajka i to WAM bardziej powinno zależeć na sprawdzeniu tej decyzji gdyż to WY byliście po za WIELKIM FINAŁEM czy się mylę

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
elvis

ja wiem ze latal,bo znam ludzi ktorzy w parkingu byli...dla was lepiej bylo ten mecz odjechac w 1 terminie.A to co cieslak wiedzial mysle ze wie on sam...

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
czerwiec74

z całym szacunkiem myślisz że sędzia nie miał zegara tylko musiał korzystać z pomocy STĘPNIESIA wiesz że jest taka teoria że wystarczy 6 osób abyś poznał każdą osobę na świecie PS a to że lepiej by było objechać mecz w pierwszym terminie to wiedział cały stadion który krzyczał JEDZIEMY JEDZIEMY ale to od NAS nie zależało tylko od sędziego i durnych przepisów POZDRAWIAM

| Odpowiedz
blokuj
elvis

wiem ze zalezalo od przepisów,ale ja wiem ze gdyby nie pan X to ten mecz bylby rozegrany w 1 terminie.W tym roku odbyly sie juz mecze gdzie faktycznie zespoly nie mialy ksm na mecz...nikt nie plakal i mecz sie odbyl.Nie bede Cie przekonywal ze wiem jak bylo,bo to samo Ty mi napiszesz.Powiem Ci tylko ze znam jednego z zuzlowcow i jego mechanikow...jeszcze lepiej znam dziewczyne,tego raidera...ktora tez tam byla.Sedziego wiesz kto na czas sciagnal do parkingu,gdzie wiedzial od cegly ze greg juz jest prze dstadionem...zreszat bylo minelo:)ale glupie tekst nihta ze przekupilismy sedziego,i inne bzdury denerwuja mnie i nie tylko mnie.Kibice na stadionie na poczatku nie do konca wiedzieli co jest grane,chcieli zeby zawody sie odbyly,bo przy W.O. mieli stracony czas i pieniadze...ale awans zespolu do finalu,i bardzo sie ucieszyli...ale chcieli zobazyc mecz bez wzgledu na wynik.

| Odpowiedz
blokuj
-night-

a ja wiem od ludzi z parkingu ze cieslak sciagnal sedziego do parkingu przed 17.. zeby pokazac ze nie maja ksmu.... i co? kto ma lepsze zrodlo informacji?

| Odpowiedz
blokuj
KFK

nie byłeś! ...wszystko na ten temat zostało już powiedziane i nie było nawet cienia szansy by ktoś ci uwierzył, że byłeś na półfinale... chyba, że na powtórce

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|1)
blokuj
KFK

żadne pytanie hehehe... ośmieszyłeś się po całości, nie byłeś, a zaciemniasz jaki to kibic z ciebie... nie wiem gdzie masz rodzinę, ale wiem gdzie rodzina ma ciebie... w du..e hehehehe kto by się przejmował cipciakiem co cały dzień stuka w klawiaturę...

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|1)
blokuj
TATOO

szkoda że nie ma opcji daj plusa za "posta automatycznie" ;)! Moje lenistwo Cię uwielbia bo nie muszę klepać klawiszków a moje zdanie zostało opublikowane ;) Pozdrawiam bliźniaku ;)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|1)
blokuj
KFK

jak nie poznałeś to w moim awatarze są twoi obaj tatusiowie przed domem z jakimiś szmatami na brudnych szyjach...

| Odpowiedz
blokuj
KFK

no tak, ale skąd ty wiedziałeś, że walkower będzie i o 17:20 już z domu pisałeś??? ...ktoś ci znowu coś powiedział???

| Odpowiedz
blokuj
elvis

co ty pleciesz,kto by ryzykowal czy mecz bedzie powt. czy nie? gdyby nie latanie i nagabywanie sedziego przez menago aniolow,to mecz by byl odjechany i tyle w temacie,sami sobie nawazyli piwa i ciezko im je tera zypic, bo ogli awansowac jada w 1 terminie,a w drugim jzu nie mieli takiej szansy...ale nauka nie idzie w las,to nie pierwsz ekombinowanie,lubia latac po sadach i zalatwiac przy zielonym stoliku,tym razem nie poszlo.

| Odpowiedz
blokuj
KrisK77

Taka sama prawda jak to że Elvis żyje. :) Kolego juz dawno po sezonie macie mistrza i ciesz się tym a nie siejesz burze. Take it easy

| Odpowiedz
blokuj
Komentarz usunięty

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.