Wątek dotyczący artykułu

Man Utd z piekła do nieba! Supersnajper Javier Hernandez!

Niesamowity przebieg miał mecz Aston Villi z Manchesterem United. Czerwone Diabły przegrywały już 0:2, ale ostatecznie wygrały!

przeczytaj cały artykuł

Bodiczek

Nie będę się wdawać w podobne utarczki, ale zdaje się, że to Ty napisałeś ostatnio, że Lewy wciąga Hernandeza nosem ;) To masz najlepszą odpowiedź. Już bez napinki, nie wyobrażam sobie żeby Lewandowski wysadził ze składu w Manchesterze Chicharito. Jeszcze bardziej nie wyobrażam sobie, że zrobi to z Van Persim albo Rooneyem którzy akurat dziś bramki nie zdobyli. Tak czy siak transfer do United byłby strzałem w stopę i skazaniem się na wieczne przesiadywanie na ławce rezerwowych. Skończyłoby się co najwyżej ogonami w rozstrzygniętych meczach.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Apator Fan

No tak i co z tego?Coś się zmieniło?Lewy tez strzelił 2 gole.A Hernandez nie ma hat-tricka bo jeden gol ewidentnie samobojczy piłka po jego strzale nie leciała w bramkę dopoki nie trafiła w obronce Villi.

| Odpowiedz
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Komentarz usunięty przez użytkownika
Apator Fan

A tak jak juz gdzies indziej pisałem kolega BKSIK to zwykły hejter,kto twierdził,ze Lewy zagrał słabo w finale Pucharu Niemiec i wczesniej w meczu o tytuł z Bayernem w lidze więc to osoba skrajnie nieobiektywna.

| Odpowiedz
blokuj
BKSIK

Zejdz ze mnie, pisze co mi sie podoba i jak ja to widze, a jak ktos ma inne zdanie niz Ty to od razu jest zwyzywany i pomowiony od hejterow, trafiles pod zly adres. Ja realnie zawsze oceniam sytuacji i mowie to ostatni raz i NIE ODPISUJ bo nie chce mi sie polemizowac na tak oczywiste tematy. Tylko prowokujesz i nic wiecej. Jeszcze dodam, ze Hernandez to swietny gracz i nie ma nawet opcji, zeby Moralny Krol Strzelcow Euro 2012 go zluzowal, a jak ktos mysli inaczej to chyba ma ponad 42 stopnie goraczki, ale bywa i tak :) Ba, w Menju nie ma pilkarza(napastnika) z ktorym moglby w ogole walczyc o sklad. Takich napastnikow jak Lewus jest na peczki.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|2)
blokuj
BKSIK

ale to nie Twoj problem co ja pisze, czyz nie? Chyba masz jakies problemy emocjonalne z Qlym, ze zaraz musisz mi skakac do oczu jak cos napisze, na bank masz, to widac..a co mi tam, chcesz to sie rzucaj mi to wali, teraz mozesz mnie zminusowac :))))

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|2)
blokuj
Bodiczek

To że jest nurkiem i aktorem wie każdy :) Ale że dobrym piłkarzem też trzeba przyznać. Dzisiaj Torres nie zagrał wielkiego meczu, ale słabo spisała się cała Chelsea. Na Twoim miejscu bym się nie podniecał tym remisem, bo nie wynikał on z dobrej gry Liverpoolu, a wyłącznie z tego, że The Blues zagrali słabo w drugiej połowie. A jak czytam te porównania goli Lewego z Augsburgiem (!) i Hernandeza z Aston Villą, to sorry, ale przestaję Cię powoli traktować poważnie. Naprawdę nie widzisz zasadniczej różnicy w skali trudności tych meczów? Wierzyć mi się w to nie chce, bo wcześniej nie sprawiałeś wrażenia gościa oderwanego od rzeczywistości.

| Odpowiedz
blokuj
Apator Fan

Chelsea była dużo lepsza wiem o tym doskonale mhm mogę powiedzieć tak,po raz pierwszy w tym sezonie wynik jaki osiągnął Liverpool był lepszy od gry.BO naprawdę nie zasługujemy na tak niskie miejsce w tabeli.Mecz z Villą na pewno był trudniejszy i to sporo ale chciałem pokazać,ze Lewy tez w tej kolejce nie odstawał bo strzelił te 2 bramki a przecież jak twierdzicie aczkolwiek nie do końca się z tym zgadzam napastnika rozlicza się z bramek.Hernandez to bardzo dobry gracz szczególnie jak wchodzi z ławki ale moim zdaniem Lewandowski jest lepszy od niego.Ale to tylko moja prywatna opinia.Pozdrawiam.

| Odpowiedz
blokuj
Bodiczek

Nie wiem czy akurat w tym meczu Chelsea była dużo lepsza. Może trochę tak, ale na pewno była daleka od swojej optymalnej formy. Zresztą jak już straciła bramkę na 1:1, to nie miała w ogóle pomysłu jakby tu odzyskać prowadzenie. Co do Liverpoolu, być może zajmuje za niskie miejsce w tabeli, ale Ty przeginasz w drugą stronę. To dziś naprawdę przeciętna drużyna, porównałbym ją do Arsenalu, choć personalnie jest słabsza. W tym składzie co obecnie The Reds nie są w stanie zaatakować pierwszej czwórki. O wyprzedzeniu takich drużyn jak Man City, Man United czy Chelsea nie ma mowy, a nawet zajęcie 4. miejsca będzie graniczyć z cudem. Do tego trzeba byłoby wyprzedzić kilka bardzo solidnych ekip: Newcastle (to jeszcze nie jest takie trudne), Tottenham czy Everton. Nie wiem jak w dalszej fazie sezonu będzie się spisywać Arsenal, ale uważam, że on też wielkich szans na to małe mistrzostwo Anglii nie ma.

| Odpowiedz
blokuj
Apator Fan

Nie no Arsenal też będzie miał problemy w walce o pierwszą 4.Liverpool przy paru wzmocnieniach zimą,które są pewne jest w stanie powalczyć o 4 miejsce,wierzę w to głęboko.Zauważ,że w tym sezonie byliśmy duzo lepsi w bezposrednich meczach i od City i od United,z City katastrofalny błąd skrtela i brak karnego na Glenie zaważył,ze był tylko remis no a z United każdy wie,że sędzia wałki stulecia robił to pokazuję,że potencjał w drużynie jest,brakuje Nam i to bardzo takiego typowego egzekutora,ktory jest skuteczny do bólu jak np.Gomez czy KJH.

| Odpowiedz
blokuj
Bodiczek

Egzekutora to Liverpool akurat ma (Luis Suarez się nazywa:), tyle że nic poza tym. Zdecydowanie przeceniasz tę drużynę, na każdym kroku podkreślasz wałki sędziów, kompletnie pomijając to, że wyniki są po prostu mega słabe. Chłopie dwa zwycięstwa w jedenastu meczach, kumasz to? Gorsze pod tym względem są raptem cztery kluby, przecież to jakaś totalna kompromitacja. Fajnie mi się z Tobą dyskutuje, ale lekko irytuje mnie to utyskiwanie na zasadzie "jesteśmy super, ale w tym meczu sędzia to, w tamtym meczu sędzia tamto, a w jeszcze tamtym gdyby nie ten błąd, to już w ogóle byłby mega wynik". Daj sobie spokój z takim gdybaniem, bo to jest kompletnie pozbawione sensu. Ja bardzo lubię Chelsea i też mógłbym bez końca wracać do meczu z United, gdzie Clattenburg dał popis stulecia, narzekać na końcówkę ze Swansea, którą przespali itp. Gdyby nie to, Chelsea byłaby liderem :D tylko kogo obchodzą na dłuższą metę takie dywagacje? Błędy sędziów albo jakieś inne okoliczności losowe mogą tłumaczyć jedną, góra dwie porażki, a nie totalnie spartaczony początek sezonu. Dwa zwycięstwa w jedenastu meczach to nie jest efekt jakichś niuansów (jak próbujesz tutaj forsować), tylko po prostu marnej formy. Jestem zdania, że nic nie wskazuje na rychłą poprawę, bo nie ma tam ani wielkiego potencjału, ani gry, która mogłaby napawać optymizmem.

| Odpowiedz
blokuj
Apator Fan

Luis mimo,że jest skuteczny to nie jest typowy egzekutor.Co do Lewego w Liverpoolu to przecież proste,Luis jako skrzydłowy a Lewy na środek,to byłoby idealne rozwiązanie.Oczywiście jak Chelsea zatrudni Falcao to nie ma tematu Lewego.

| Odpowiedz
blokuj
Znafca

Suarez ma niesamowity talent zarowno pilkarski jak i aktorski.... Mysle, ze gdyby bardziej pracowal nad soba a nie probowal ciagle mwymuszac faule to bylby na samym szczycie pilkarskiej elity....

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.