Wątek dotyczący posta na blogu

Na krawędzi Dekanu - dzień dziewiąty (FINAŁ).

Eugene_64

W niedzielę, 11 listopada, w dziewiątym dniu turnieju tenisowego kategorii WTA Challenger The ROYAL INDIAN OPEN w stolicy stanu Maharasztra w Indiach rozegrany zostanie tylko jeden mecz - FINAŁ turnieju singlowego.Poza zapisaniem się w "galerii chwały" turnieju i w kronikach WTA stawką meczu finałowego (…)

przeczytaj cały artykuł

Vivendi

Szkoda. Do końca roku KDK ma jeszcze trochę punktów do obrony. Ciekawe, czy się uda. Mam wrażenie, że nie wytrzymuje trochę kondycyjnie, choć i tak trzeba przyznać, że w jej wielu takie rezultaty to rewelacja.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Eugene_64

"Droga do FINAŁU" zajęła Japonce o prawie dwie godziny dłużej niż młodej Ukraince. Sercem byłem za Kimiko ale postawiłem na Elinę. ;)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|2)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Vivendi

Szczególnie długi i obciążający był mecz z TT. Ale one zawsze toczą zacięte pojedynki. Rzeczywiście nie miała czasu na regenerację przed finałem.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.