Wątek dotyczący artykułu

Vive zainteresowane Igorem Vori!

Chorwat Igor Vori jest bliski odejścia z HSV Hamburg. Chrapkę na pozyskanie rosłego obrotowego mają cztery kluby - wśród nich wymieniani są mistrzowie Polski, Vive Targi Kielce!

przeczytaj cały artykuł


mks89

Marco Polo i endriu122
Chyba Was lekko poniosło gdy domagacie się zwolnienia Wenty.
Trochę więcej pokory i zrozumienia. Bogdan Wenta gdy obejmował Iskrę nasza drużyna z ledwością zdobyła medal MP , a po 4 latach została sklasyfikowana w czołowej 10-ce najlepszych zespołów w LM w tym roku. Nie będziemy mieć lepszego trenera. Wszyscy wybitni fachowcy są zajęci i dla Bogdana Wenty nie ma alternatywy.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|3)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Komentarz usunięty przez użytkownika
Komentarz usunięty przez użytkownika
ręczny

Proszę sobie przypomnieć pierwszy sezon Iskierki w LM 3 lata temu. Z takich dużych europejskich nazwisk to w Kielcach był jedynie Mariusz Jurasik.
80% zespołu to byli debiutanci w LM:
Krieger, Rosiński, Gliński, Żółtak, Kubiszewski, Podsiadło, Zaremba, Konitz, Piwko, Knudsen, Moszczyński, Nat, Kotliński
- TO SĄ GWIAZDY?
Większość to poziom obecnej Stali Mielec albo Azotów Puławy. On z tymi zawodnikami, którzy w większości debiutowali na parkietach LM wyszedł z grupy na 3 miejscu zaraz za Veszprem i Lwami. Ba, w pojedynczych meczach potrafili ograć HSV Hamburg (1/8 finału) czy zremisować z Rhein Neckar Lowen i to na wyjeździe. CZY TO FAKTYCZNIE "TYLKO" ZASŁUGA ZAKUPÓW?
Nie sądzę a nawet jestem pewny, że nie.
Później wiadomo, że zespół się wzmacniał i na przestrzeni kilku lat ograł chociażby Veszprem, Fuchse, Niedźwiedzie, Lwy czy zremisował z Barceloną. Ale to, że i słabsze mecze się przytrafiały, przytrafiają i BĘDĄ się przytrafiać to jest spawa oczywista i dotyczy ona każdego europejskiego klubu.
Przykład - MKB VESZPREM
Świetny skład, wiele kapitalnych zakupów (np. Nagy, Ugalde, Chema Rodriguez itd) i faktycznie w LM to daje jak na razie dobre efekty, bo są na 1 miejscu, ale ... w lidze węgierskiej podobnie jak my w ostatnim meczu ligowym ulegli 7 bramkami (31:24) zespołowi z Szegedu, który nie ma się co oszukiwać kadrowo nie dorasta im do pięt. Czy zespół MKB Veszprem zwalnia trenera po tym meczu? Nie, bo na oceny przyjdzie czas po sezonie. Jeśli MKB i KIELCE dojdą w LM bardzo wysoko (1/4 albo Final4) to chciałbym widzieć miny tych, którzy psioczyli na te dwa zespoły po jednej porażce. Myślę jednak, że kibice węgierscy mają jednak troszkę więcej rozeznania w tym sporcie i wiedzą, że nawet jakby się kupiło dziesięciu graczy pokroju Filipa Jichy, Kiriła Lazarova to i tak można czasem przegrać, bo porażki są nieodłączną częścią sportu. Nie ma drużyn, które zawsze i wszędzie odnoszą zwycięstwa. Tak jak mówię - jeśli o mnie chodzi to ocenię wyniki OWSZEM, ale po sezonie gdy wszystkie rozgrywki dobiegną końca. Wszelkie ruchy kadrowe to zadanie dla włodarzy klubu a nie kibiców. Włodarze klubu w odpowiednim czasie zdecydują kto w Kielcach zostanie a kto odejdzie, bo to ich działka.
Pozdrawiam

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (10|2)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
wpm

Racja Wenta wykonuja dobra prace z zespolem, ae wydaje mi sie ze szybko sie wypala. Nie mozna go winic po jednej porazce,bo jej ojcow bylo kilku. Jesli chodzi o mozliwosc zatrudnienia Cervara w Kielcach to by sie nie ludzil specjalnie. Zapewne wiekszosc zna tego trenara z opowiadan, bo gdyby sie bardziej interesowalo wiedzialoby, ze najbardziej zalezy mu na tworzeniu druzyny, a nie "odziedziczeniu" druzyny pelnej gwiazd i zdobycie z nia wszystkiego co sie da. Tak bylo, jak obejmowal CHorwacje, tak bylo jak obejmowal Metalurg. Nie akzdego ambicja jest bycie trenerem w Kiel, ale sa trenerzy, dla ktorych liczy sie cos wiecej.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (5|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
mks89

Jak najbardziej zasługa Wenty. Żeby grać na światowym poziomie trzeba mieć zawodników na światowym poziomie, ale trzeba też poskładać to wszystko w całość i Bogdan Wenta to zrobił. Nasza drużyna musi okrzepnąć i się zgrać dlatego nie spodziewam się , żeby Iskra zagrała w F4 w tym sezonie aczkolwiek nigdy nic nie wiadomo.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|2)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Marco Polo

Fakt, zrobił chłop swoje i nikt mu sukcesów nie odbierze. Szacunek za to wszystko mu się należy ogromny.
Wiem jedno są lepsi fachowcy od niego.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.