Dyskusja

Crzyjk

przejdź na stronę użytkownika

Komentarz usunięty przez użytkownika
crzyjk

Ja też lubię je oglądać , ale nie próbuje przenieść tych bajek do rzeczywistości, chociaż by wirtualnej. Komuś po prostu fantazja urwała się ze smyczy :)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
wislok

Raz w życiu faktycznie mój kolega zgłosił sprawę na policję i namierzyli hakera( zniszczył nam całe forum) . Okazało się,że to był jakiś dzieciak,który złamał hasło administratora i wszystko usunął nam w kosmos. Nie wiem czym dokładnie się skończyło- chyba mu darował,bo nie będzie z dzieckiem się sądził-ten wyraził skruchę i tyle. Tylko szkoda było tego całego dorobku intelektualnego.

| Odpowiedz
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
crzyjk

Nie z takimi smętkami miałem do czynienia i jak pisał Claidh, "słowa ranią jak im na to pozwolisz", a ja dodam, że świadczą one bardziej o tym co je pisze, niż o tym kogo dotyczą.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|1)
blokuj
wislok

A czy to nie jest tak naprawdę Ewelina?? Tylko teraz mówi na siebie Ewa-pseudonim muzyczny. Ja tam akurat nie przepadam ,ale gusta mogą być różne.

| Odpowiedz
blokuj
crzyjk

Dziękuję za podpowiedź, chyba komuś podpadłem i pozazdrościł mi, że mam za dużo złotych medali i puntów :)
ps. czy ktoś wie ja się ich pozbyć, czy jest taka opcja na forum

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|1)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.