Wątek dotyczący posta na blogu

Rozmowy OT!

Crzyjk

Zgodnie z zapotrzebowaniem i wymogami czystości merytorycznej dyskusji , proponuję miejsce gdzie każdy bez skrępowania będzie mógł wyrazić swoją opinię na tematy nie ujęte w artykułach, lub nie związane ze sportem, zgodnie z odgórnie przyjętą zasadą:Ostrzeżenie od administracji: Zgłosił inny użytkownik. (…)

przeczytaj cały artykuł

crzyjk

"Vivendi,
nie wiem, czy byłaś tego świadkiem, - ja przypadkiem tak.
Eugene posłużył się Tobą, tj. twoim dobrym imieniem, zrównując ciebie z Miss_Ramirez (która jest stworzonym przez niego internetowym bytem). Czyrzyk wspomniał o podejrzanych ilościach „lajków” (tysiace w ciągu kilku dni) zamieszczonych przez tę „postać” . Eugene natychmiast przywołał ilość twoich wpisów w stosunku do lajków .
Po czym zaraz zaczął lamentować w niebiosa, że @czyrzyk uważa ciebie , Vivendi za klona i uchybia twojemu dobremu imieniu !
(Oczywiście to nieprawda, czyrzyk nic o tobie nie wspominał).
Nie ma to jak stare dobre techniki manipulacyjne starego poczciwego Eugene`a !
-
Tu krótko wyjaśniam :
1). Vivendi nie lajkuje praktycznie WYŁĄCZNIE wpisów JEDNEGO użytkowanika
-
akurat tak się składa, że Miss_Ramirez, Elena i Sylwester w krótkim czasie zalajkowali TYSIĄCE wpisów JEDNEGO użytkownika . jest nim (co za zbieg okoliczności ! ) –[b] Eugene_64
-
2). Vivendi w swoim wpisach nie wychwala pod niebiosa JEDEGO użytkownika i nie ujmuje się za tym jednym biednym skrzywdzonym – tak jak one
-
3) {b]Miss_Ramirez
pisze stylem Eugeniusza (nawet tak samo edytowała tekst)
Sylwester to „równiacha” - używa komicznego języka wymyślonego „gostka” , dosyć to groteskowe
Elena – pisze cyrylicą ale z bykami.
przy okazji - Eugeniuszu, Rosjanka nigdy nie napisze o sobie „Руская девушкa” tylko „pусcкая девушкa.
Ostatnio , po sugestiach Alejandro, że redakcja „Sportowych Faktów” weźmie się za sprawdzenie IP różnych klonów – „ Miss_Ramirez” zamieścił na tablicy cyrzyka wyjaśnienie , że wszyscy w trójkę korzystają z jednego laptopa. „Sylwester” jest jej chłopakiem a „Elena” tylko sprząta.
(pisze co prawda tylko po rosyjsku , ale biegle czyta po polsku wszystkie wpisy Eugena i właśnie je lajkuje)
PS. „Miss_Ramirez” zapomniał tylko wspomnieć, że z tego laptopa korzystają razem z Eugeniuszem."
cyt. Ka

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|2)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Komentarz usunięty
crzyjk

mam nadzieję że się zmieści na portalu, kopiować mogę z nudów wszystko, bo nie grają nic ciekawego do 16-o :)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Komentarz usunięty przez użytkownika

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.