Dyskusja

Tom.

przejdź na stronę użytkownika

Komentarz usunięty przez użytkownika
wislok

Na pewno nie Eugene_64, wiem o który wpis chodzi,ale wydaje mi się,że jest coś takiego jak administracja forum i tam takie sprawy się załatwia, a nie przez sądy. Naprawdę sprawa nie jest warta rozprawy sądowej, zresztą na forum nieraz puszczają nerwy, rozmowa ma luźny charakter i pisze jak pisze- by tak chcieć chodzić do sądu.. Naprawdę... opamiętaj się.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
FanRadwana

Nie pierwszy raz Eugenie (O nerwy mi chodzi). Zdążyłem już poczytać trochę i doszedłem do wniosku że mimo wszystko przesadziłeś.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
crzyjk

Ciekawe ile osób tak myśli jak Ty, o zarzutach i reakcji nie będę się wypowiadał zgodnie z zasadą; "Tylko winni się tłumaczą"
ps. ciekawe co się stanie z pozostałymi, co nie przebierają w środkach by wskazać manipulacje i niegodne zachowanie, jak by powiedział Kowalski;
"Koniec świata!"

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
ka

Eugeniuszu,
skoro już się ubrałeś w wór pokutny i tak wszystkich przepraszasz to może przeprosisz i mnie ?
Ty, taki miły, kulturalny w sposób nieco staroświecki, uprzedzająco grzeczny starszy pan pisałeś np. o [cyt.] „dupie @ka-tarzyny"
-
Jako Sylwester pisałeś na „jego” tablicy : a z tą LAFIRYNDĄ na "K" to się jeszcze policzę!
[cytuję dosłownie, wielkie litery i wytłuszczenia jak w oryginale)
-
Jako Eugene_64 pisałeś poza tym o kampanii nienawiści, które rozpętałam ja wraz z Miss_Gomez, Alejandro, cyrzykiem, o niewybrednych oszczerstwach, opluwaniu a to wszystko z zawiści o zgromadzone przez ciebie lajki i medale

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (5|1)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.