Dyskusja

Vivendi

przejdź na stronę użytkownika

Alk

Ja tylko dodam do postu Vivendi, z którym zgadzam się w 100% moją prośbę do pewnej elastyczności we wzajemnych ocenach ale i ocenie własnej osoby. Jeśli przywiązuje się zbyt dużą uwagę do przestrzegania wewnętrznych zasad to jest to prosta droga do zbytniego usztywniania stanowiska. Insanabilità w odczuciu, iż każdą sytuację należy podporządkować tylko własnym normom prowadzi natomiast do konfliktów z otoczeniem. Nie chodzi mi bynajmniej o "brak własnych norm" czy ich nieprzestrzeganie. Moim wnioskiem jest to, że tolerancja i powstrzymywanie się przez "obwieszczaniem wszystkich znanych nam prawd objawionych" ma lepszy wpływ na nasze samopoczucie i interakcje z innymi. Tworzymy jedno forum. Ciekawe forum. Doceńmy to jak pisał Ten Sybil. Pozdr.!

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Komentarz usunięty przez użytkownika
Alk

Nie miałem Ciebie na myśli - jeśli chodzi o "prawdy objawione" miałem bardziej na myśli "złe intencje". Twoje są pisane z nieprzejednaną troską. Tak je odbieram, tak odbieram Vivendi i jeszcze parę innych osób by się znalazło.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Alk

Prawdy pisane w zacietrzewieniu własnego stanowiska targany/a negatywnymi emocjami i z chęcią wypowiedzi b e z u w a g i na konsekwencje. Oczywiście te konsekwencje, które da się zwyczajnie przewidzieć.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.