Wątek dotyczący artykułu

Artur Mroczka ustalił warunki kontraktu w Toruniu

Jak informuje pomorska.pl, Artur Mroczka ustalił warunki kontraktu z Unibaxem Toruń. Żużlowiec ten ostatni sezon spędził w Stali Gorzów, ale nie odjechał żadnego meczu w Enea Ekstralidze.

przeczytaj cały artykuł


tko_toronto

ZDECYDOWANIE BRAC GOLLOBA. IDEALNY WYBOR !!! Mam w d... wasze placze i lamenty na temat wychowankow? Co to jest dom dziecka? Prezez klubu ma stworzyc optymalmny sklad dajacy wynik, emocje na torze i gwarantujacy zaangazowanie zawodnikow. Tego brakuje od lat naszym wspanialym wychowankom. Miedzinski niech szuka szczescia gdzie indziej, pulczynscy też. Miedziak z kazdym rokiem coraz gorszy, urojone problemy ze sprzętem, zawodzi w decydujacych chwilach. Jest mistrzem meczy o nic, finaly i mecze wazne regularnie nam przegrywa. Co do pulczynskich to nie rozwijaja sie wcale. Trzeci sezon w tej samej formie. Trzeba im podziekowac, albo zostawic emila na rok na probę. Jak sie rozwinie zostaje,jak nie to wanda krakow. Tu nie ma sentymentow, ten klub zasluguje na mistrza, a te sieroty niwecza wysilek tylu osob. Chce golloba i worda, to talent ktory sie przebudzi szybko. Miedziak ustabilizowal forme na szmaciarskim poziomie wiec niech zbiera klamoty. Mamy prawo wymagac, bo jestesmy jednym z nielicznych klubow ktory placi na czas i tworzy super warunki zawodnikom. Inni to docenia. A jak nie gollob to Krzysztof Kasprzak. I mam w d... wasze chore przywiazanie do naszych wychowankow pasożytów

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (5|3)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.