Dyskusja

użytkownik usunął konto

przejdź na stronę użytkownika

Talleyrand

Alain co do wczorajszej naszej wymiany poglądów to jednak uważam(wiesz,ze bardzo lubię Saszkę, bo to kawał Kozaka),że z Dudka Falubaz w tym sezonie będzie miał więcej pkt, z tej przyczyny, że to junior(super junior), a juniorów na poziomie prócz Zmarzniętego i Piotrka nie ma w Polsce. Wydaję mi się, że Dudek będzie jednak dobrze przygotowany do sezonu(także zdrowotnie, bo podobno ten krwiak już nie przeszkadza w wysiłku fizycznym). Sam wiesz, że z dobrego juniora jest więcej pożytku niż z dobrego seniora. Rezerwy zwykłe będą musiały następować bo będziemy mieli aż 2 "orłów" czyli Jabola i pewnie Jonasa i kogoś na rezerwie a ich trzeba zastępować Dudkiem, bo Saszka tego nie może. To fakt Honoracie coś mózg się piecze, bo jednak Patryk to nie poziom(jeszcze nie) Jarka czy innego Golloba a nawet moim zdaniem nie Toninho więc brać tyle nie może co tamci. Jednak jak zwykle pewnie przyjdzie Sławek do Roberta, wypiją szklaneczkę czarnego Walkera i umowę przyklepią(mam nadzieję, że na długi okres). Saszka musi iść na wypożyczenie przez ten ksm a Gdańsk mu krzywdy nie zrobi jak będzie miał z nami wieloletnia umowę. Zastanawia mnie kto może walczyć o sklad z Jonasem i Jabolem? Szkoda, że nie Mroczka. Takze uważam, ze Falubaz będzie silniejszy niż w tym sezonie. Już nie ma innej opcji trzeba kupić Jarka na min 2 lata, musi tak się stać, bo zobacz jakie armaty wytacza Toruń(4 liderów i dobrzy juniorzy) do tego Mroczka zamiast Ząbika, Falubaz nie może być słabszy od zestawienia Torunia,bo na dzień dzisiejszy to sklady trzeba równać do Unibaxu, bo na papierze to faworyt ligi. Pozdrawiam

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Komentarz usunięty przez użytkownika

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.