Wątek dotyczący artykułu

Ireneusz M. Zmora: KSM wymusi drastyczne zmiany w składzie Stali Gorzów

W piątek poznaliśmy nowy regulamin rozgrywek ligowych w Polsce. Ireneusz M. Zmora powiedział na antenie Radia Gorzów, że limit KSM wymusi drastyczne zmiany w składzie jego drużyny.

przeczytaj cały artykuł

czarna ----

Raczej nie bo w pierdlu siedzi.Bajer to był super zawodnik tylko najwiekszy bład zrobił przechodzac do Staleczki.Staleczka go zniszczyła dobrze ze juz uciekł od was Mroczka.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Szalony Abdul

To ja wiem gdzie On jest,nawet był u nas w ZK,a teraz chyba w Rawiczu.Bajer,to sam się zniszczył,a nie Stal Go zniszczyła,kozaczył jak mało kto...Zresztą po powrocie do Torunia pokazał parę afer m.in.-myjnia samochodowa.Mroczce się dziwię i pochwalam,to że odszedł.

| Odpowiedz
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Szalony Abdul

Trzeba mieć w głowie dobrze ułożone,u niego z tym ciężko do tej pory,zobacz jak swoimi karierami pokierowali-Gollob,Protasiewicz,Hampel,Jaguś...A na drugim biegunie-Hlib,Ząbik,Cieślewiczowie...Bajer niestety jest w tej drugiej grupie.A naprawdę mógł dużo osiągnąć.

| Odpowiedz
blokuj
Szalony Abdul

Wiesz,słyszałem,że kiedyś była jakaś akcja z nim jak zdobył IMŚJ,to kupił jakieś auto w salonie i podobno ojciec z kimś tam Go ścigali ulicami Torunia,żeby oddał to auto czy coś takiego.Ale nie wiem czy to prawda,także nie podpisuję się aż tak bardzo pod tym.Ale Karol jest ok.Żaden gbur itp.

| Odpowiedz
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.