Wątek dotyczący artykułu

Profesor Łyżwa daje punkty - relacja z meczu KS Azoty Puławy - Gaz-System Pogoń Szczecin

KS Azoty Puławy pokonały Gaz-System Pogoń Szczecin 29:22 (14:12) i utrzymały 3. miejsce w ligowej tabeli. Podopiecznych Marcina Kurowskiego do wygranej poprowadził autor 10 bramek Krzysztof Łyżwa.

przeczytaj cały artykuł

MaciekLPU

To prawda, wczoraj świetnie bronił Stenia, czego nie można powiedzieć o bramkarzach ze Szczecina. Więcej spodziewałem się po 2 linii Pogoni, ale cóż.. Zawiodłem się. :) Pozytywnie zaskoczył mnie Jacek Wardziński. A co do naszej drużyny... To prawda, forma drużyny rośnie, oby utrzymać ten poziom do końca grudnia, a później, w styczniu, możemy budować formę na dalszą część sezonu i na Challenge Cup. Ciekawe, kogo los przydzieli nam w Europie. Może to już czas na coś historycznego, ażeby drużyna z Polski wygrała europejski puchar? :) A co do meczu, bardzo dobrze zagrał Przemek Krajewski, ale bohaterem meczu był Krzysiek Łyżwa. Na pewno wpadł w oko trenerowi Bieglerowi.. Oby jego wysoka forma zaowocowała powołaniami w przyszłości, bo to naprawdę gracz o nietuzinkowych umiejętnościach. Co do innych graczy z Puław, którzy obracają się wokół kadry, to do wczorajszego występu zastrzeżeń mieć nie mogą. Wyjątkiem może być Michał Szyba, który, co by nie mówić, spalił się wczoraj. Dobrze zafunkcjonowała obrona, co może być w przyszłości kluczem do brązowego medalu. W styczniu dołączy do nas następne wzmocnienie w ataku - Artur Borzenkov. Do końca rundy trzeba pokonać jeszcze Piotrków i zakończymy rundę z 16 punktami. Dobry wynik. Do końca grudnia pokonać jeszcze Czuwaj oraz Powen i mamy 20 punktów. :)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
handball player

a właśnie co jest z Borzenkovem ? sprowadzili go w tamtym sezonie, miał szybko wyleczyć kontuzje a nadal go nie ma. Widziałem go ze 2 razy na meczu w Puławach na górnych trybunach, to nawet prezes swojemu zawodnikowi nie dał VIP miejsca na dole ?? hehe

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
MaciekLPU

Wczoraj go widziałem na meczu. Na stronie internetowej klubu było, że będzie grał od stycznia. Tak pewnie będzie, trenuje z zespołem, rzuca piłką itd. Myślę, że w styczniu będzie gotów do gry :)

| Odpowiedz
blokuj
KORONA

Siedziałeś kiedyś na tym tzw. jak go nazwałeś VIP miejscu? Oprócz miejsc które Witaszek rezerwuje dla gości to wielkie G widać,Borzenkov z własnej woli siedzi na gorze ma wgląd na to co dzieje się na boisku a nie tylko słupy i głowy pikników.Nie gra jeszcze bo miał robioną operację kolana(wiązadła)długa rehabilitacja , powoli wchodzi w trening z drużyną na drugą rundę(styczeń) powinien być gotowy.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|0)
blokuj
handball player

wyobraź sobie że pół życia spędziłem na tej hali i wiem że tam gó*no widać ale jednak na dół się trudniej dostać niż na górę. A poza tym mój komentarz był ironiczny

| Odpowiedz
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.