Dyskusja

użytkownik usunął konto

przejdź na stronę użytkownika

Talleyrand

Cześć Alain widziałem się dzisiaj z Mateuszem Weissem(to mój kolega), to ten koleś z Capri Bis, jego stary sponsoruje Falubaz i strasznie się wkurzyłem. Powiedzial mi, że Dowhan przeczeka ten rok średnim składem i ,że temat Jarka już upadł. Wiesz kto zastąpi Ryśka, uwaga uwaga Nasz wspólny "idol" Grzechu Zengota. Aż mi się słabo zrobiło jak to usłyszałem. Dowhan chce kupić ponadto Gomólskiego bo ma 2,80. Skład ma być taki: PePe-Davidsson(Jabol na rezerwie), Saszka-Zengi, AJ(z dłuższym kontraktem pod kątem sezonu 2014)-Dudek-Gomólski. Chce kupić jeszcze jedną łamagę z ksm 2,50 tylko nie wiem kto to ma być może Jankesowi przedłuży. Co Ty na to? Jak dla mnie to msakra, możemy nawet nie wejść do play-off i jeszcze ten Dobrucki na trenerce. Już sam straciłem nadzieję na lepsze jutro przynajmniej w sezonie 2013. Podobno jak mówił Robert dream team szykuje na sezon 2014, ten ma być przejściwy jak regulamin, tylko, że później może już nigdy nie być tematu JArka w Falubazie a to duży błąd. Pozdro.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Komentarz usunięty przez użytkownika

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.