Wątek dotyczący artykułu

GKSŻ ukarała ojca Sławomira Musielaka!

W najnowszym komunikacie Główna Komisja Sportu Żużlowego poinformowała o ukaraniu ojca Sławomira Musielaka. Ma to związek z wydarzeniami podczas meczu Kolejarz Rawag Rawicz - Kolejarz Opole.

przeczytaj cały artykuł


Don

GKSŻ powinno jeszcze zorganizować działaczom rawickiego klubu obowiązkowe szkolenie w zakresie "Jak walczyć z przeciwnikiem na torze, a nie w szatni i parkingu" i "Jak przygotować bezpieczny regulaminowy tor".

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|3)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
ZuzelFan

Jedyny klub w 2 lidze ktory "narzekal" na tor w Rawiczu to Opole ;) Rybnik po dwuktornych batach jakie dostal u nas, zlego slowa na jego temat nie powiedzial, nie szukali usprawieliwienia po porazce.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|5)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Don

Zapomniałeś o tym że sędzia nie dopuścił toru (który kilka dni wcześniej na międzynarodowych zawodach był gładki jak stół) do zawodów i kazał go doprowadzić do używalności. Co trwało aż godzinę. Po czym sędzia dopuścił tor by mecz się odbył i dał mu ocenę najniższą jaka dopuszczała do odbycia się zawodów. Niestety po kilku biegach tor się odkopał i zawodnicy (jak to zaraz po meczu stwierdził Rawicki zawodnik) walczyli nie z przeciwnikami tylko z torem. Po meczu GKSŻ nałożyła karę na Wasz klub za przygotowanie nieregulaminowego toru. jednym słowem chcieliście wygrać mecz spreparowanym torem. Przypomnę Tobie (albo poinformuję, bo nie wiem czy byłeś na tych meczach bo piszesz brednie) że na pierwszym meczu Kolejarzy w Rawiczu podczas zraszania toru nagle na drugim łuku przy krawężniku polewaczka się zatrzymała i nalała wielka kałużę wody. I nagle Wasi zawodnicy zaczęli drugi łuk jechać po szerokiej. Jakby wiedzieli...

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|2)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.