Wątek dotyczący artykułu

Spółki z udziałem Skarbu Państwa, czyli jak jeden drugiemu zazdrości?

Temat sponsorowania klubów przez spółki z udziałem Skarbu Państwa budzi kontrowersje. Jedni się burzą, że taka sytuacja ma miejsce, a drudzy są oburzeni sprzeciwem tych pierwszych.

przeczytaj cały artykuł


CT

Najlepiej zabronić w ogóle sponsoringu przez Spółki SP... Śmieszne tłumaczenia, a jakby pogrzebać obecnie w klubach czy w ich historiach to być może znalazłaby się nawet mała spółeczka, która przekazała pieniądze na klub żużlowy! Co komu do tego, czy to spółka Skarbu Państwa czy jakakolwiek spółka - niezależnie od formy prawnej!? Jest wolny rynek, a prawo nie zabrania im sponsorowania! Btw. Klub może mieć nawet jako głównego sponsora Sex-Shop czy producenta prezerwatyw - to jest dozwolone! "Nieśmiertelny Władziu" ośmieszył się tą wypowiedzią, nie dociekam czy to frustracja ze srebra czy inna przyczyna...

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Nilmo

Naucz się czytać ze zrozumieniem. Nikt nie mówi że to nie jest zezwolone. Mówimy że to jest dozwolone i to dozwolone przez udziałowców spółki czyli Państwo. A tego to już nie powinno być.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.