Wątek dotyczący artykułu

Dwaj piłkarze na wylocie z Sandecji

Jak nieoficjalnie dowiedział się portal SportoweFakty.pl, dwóch zawodników Sandecji Nowy Sącz w tym klubie już raczej nie zagra. Sprawa jest jednak nieco skomplikowana.

przeczytaj cały artykuł

Sawczenkos

To zakładając, że odejdzie z Sandecji, to gdzie teraz taka gwiazdeczka znajdzie miejsce? W Zawiszy? Czy mu braciszek załatwi ciepłą posadkę w Azerbejdżanie? Raz widziałem Burego w akcji w tym sezonie i się nie dziwie, że w końcu ktoś nie wytrzymał.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
syriusz

Do swojej ukochanej Arki nie wróci, bo przecież nie jest tam potrzebny. W Warcie środek pola całkiem dobrze radzi sobie obecnie, więc Bury nie miałby miejsca. Do biednych klubów się nie wybierze, bo chodzi plotka, że pobory Filipek musi mieć pięciocyfrowe. Nie zdziwiłaby mnie opcja Azerbejdżan :)

| Odpowiedz
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
sączers

Niech idzie do drugiej ligi, bo tam jest jego miejsce. Na pierwszą z takim podejściem jest po prostu za słaby, jak ktoś nie chce, to gorzej jakby nie mógł. Brak ambicji. Wilczyński to gość po prostu tragicznie słaby, co najwyżej druga liga i to dolna część tabeli. Niech grają gdzie chcą, oby jak najdalej od NS.

| Odpowiedz
blokuj
Bodiczek

Aktualnie rozgrywającym Warty jest Łukasz Grzeszczyk (Trochim to trochę inna pozycja). Jego dorobek to jeden gol i dwie asysty, a więc marniutki. Myślę, że Burkhardt byłby w stanie wypracować lepsze statystyki, oczywiście zakładając, że osiągnąłby optymalną formę. Bo jeśli poszedłby w takim kierunku jak jesienią w Sandecji, to nie widzę dla niego miejsca w żadnym I-ligowym klubie, może poza Polonią Bytom ;)

| Odpowiedz
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.