Wątek dotyczący artykułu

Trzy nagrody WTA dla Agnieszki Radwańskiej

W tegorocznym plebiscycie WTA Agnieszka Radwańska została wyróżniona aż w trzech kategoriach. Isia ponownie została ulubioną tenisistką kibiców, nagrodę otrzymała także za profil na Facebooku i wideo.

przeczytaj cały artykuł

a idź mi

I nawet Ty królu złoty? :)
Lepiej szlifuj formę na Auckland! Nowy rok trzeba rozpocząć od tytułu ;)
No ale, że artykuł nie o Tobie, więc wybacz, że tym razem nie będę bił peanów nad Twoją grą.
Co do Agi i głosowania, to oczywiście świetnie, że przypadły jej w udziale rzeczone wyróżnienia. Coś jednak czuję, że chyba w dużej mierze zaważyły na tym nasze lokalne kliknięcia.
Z drugiej jednak strony, jak czytam czasem zagraniczne fora, to Aga obiektywnie jest tam lubiona przez wielu fanów tenisa za swoją nieszablonową grę.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
pedro

Mam wrażenie, że przeceniasz nasze możliwości. Moim zdaniem zaważyło to, że Aga jest lubiana w USA i Azji. Oczywiście Polacy zrobili swoje, ale sami byśmy jej tych nagród nie przyznali.

| Odpowiedz
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
a idź mi

To na pewno. Pewnie nieco przeceniam. Ale tak jak mówię, nie trzeba mnie przekonywać, że Agę po prostu lubią na świecie, tak więc ów werdykt przyjmuję za obiektywny.
aaa, no i zapomniałem dodać najważniejsze, że serce mi krwawi, że to nie Azarence przypadło to w udziale (wątpię czy kiedykolwiek pogodzę się z tą krzywdzącą i kompletnie niezrozumiałą decyzją). No ale jak widać fani w swoim zakłamaniu nie chcieli dostrzec w Białorusince tej cudownej osoby - tak ciepłej, sympatycznej i uroczej.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|2)
blokuj
a idź mi

a tam od razu złośliwa.... Gdzieżbym śmiał.
Najprawdziwsza prawda z prawdziwych ;)
No wiesz, mogę się mylić co do Azarenki. Dopuszczam to nawet.
Nikt z nas nie jest nieomylny.

| Odpowiedz
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.