Wątek dotyczący artykułu

We Wrocławiu nie będzie ronda im. Pociejkowicza

Rada Miasta Wrocławia na czwartkowym posiedzeniu nie zgodziła się z wnioskiem radnego Damiana Mrozka, by jedno z rond nazwać imieniem Konstantego Pociejkowicza.

przeczytaj cały artykuł

andrzejmiko

jestem bardzo zawiedziony .byl naszym trenerem w czasie kryzysu.mysle, ze sobie zasluzyl w pelni.chcial bardzo zeby mlodziez prowadzila sportowy tryb zycia. Moze nastepna proba sie powiedzie i tacy przedstawiciele sportu jak Kostek beda uwiecznieni.Prosze tylko nie nazwiska politykow, przeciez to na swiecie najbardziej s......a instytucja

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Arizona

Ma Pan rację nie tylko, co do Kostka ale i co do komentarza o politykach. Przepraszam, - poniosło mnie, lecz kiedy czytam jak aktualni politycy zupełnie nie doceniają nawet tej chwalebnej historii Polski i nazwisk z nią związanych to mnie robi się „niedobrze?” Pozdrawiam z Arizony.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.