Dyskusja

Άρτεμις

przejdź na stronę użytkownika

Komentarz usunięty przez użytkownika
Greg-Tarnów

Przyjedzie do was Zielona bo z nimi macie pierwszy sparing więc przeciwnik mocny.A pierwsza kolejka jak się nie mylę z Mistrzem Polski na waszym terenie :)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Greg-Tarnów

Nie było wesoło z nami ale dobrze że udało się wyjść z kryzysu i pojedziemy.Teraz mądre gospodarowanie pieniędzmi i będzie dobrze na koniec sezonu.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Detax

Moim zdaniem to była wina przedstawicieli. Mieli pozapłacać zaległości, ale wyszli z tego i dobrze, bo nie było by jazdy bez Azotów. :D

| Odpowiedz
blokuj
fanka4

No pisałam że mam nadzieję że przyjadą bo mówili że tak a potem i tak ich nie było...hah no fajnie by było ;D

| Odpowiedz
blokuj
Greg-Tarnów

Wydaje się że najsilniejsze będą dwie drużyny Zielona i Toruń ale poczekajmy do ogłoszenia składów i wtedy będzie można oceniać kto jaką siłę rażenia posiada.

| Odpowiedz
blokuj
Komentarz usunięty przez użytkownika
Margit

Jeżdżę tamtędy i nie zauważyłam jakich "kokosów" w tamtych regionach . Bida jak wszędzie > Żadnych literek A tam nie zauważyłam :)

| Odpowiedz
blokuj
Komentarz usunięty
Greg-Tarnów

To co zobaczyłem w Tarnowie na meczu z piernikami to porażka zachowali się jak bydło które zostało wypuszczone z klatki.A u siebie nie byli lepsi oni mają manię wyższości dla nich jesteśmy Polską B i zaściankiem.

| Odpowiedz
blokuj
Kibic UT

dobrze mówisz więcej wiary w swoją drużynę w końcu tylko Hancock odejdzie więc złota drużyna prawie w całości może zostać i my nie musimy mieć złota możemy a to różnica pojedziemy bez presji

| Odpowiedz
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.