Wątek dotyczący artykułu

Tomasz Gollob: Unibax był naturalnym wyborem

Tomasz Gollob oficjalnie pożegnał się ze Stalą Gorzów, z której odchodzi po pięciu latach startów. Nowym pracodawcą reprezentanta Polski zostanie Unibax Toruń.

przeczytaj cały artykuł

KSFdEVIL

ta? to dlaczemu nic nie słychać o wielkich nazwiskach w pobliżu gorzowa? coś .. łowcy busów też cicho siedzą ;d nie ma żadnego busa przy śląskiej? :D

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
KSFdEVIL

heheh uda się taniej ? sorry kolego .. ale chyba sam w to nie wierzysz? ;) prócz Bartka .. to tak na prawdę nie mam pijęcia kto u was klasowy będzie./.. a sorry PUK ... który dla mnie jest i tak takim wahadełkiem. Raz lepiej raz gorzej

| Odpowiedz
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
gul falubaz

Też tak pomyślałem ,że Zmora z Władkiem chcą udowodnić że nie będą spełniać wszystkich żądań żużlowców ,że wcale nie jest z ta kasą tak źle ,tylko żeby czasem przez swoje ambicje nie obudzili się w pierwszej lidze ,nie chciałbym tego . Z drugiej strony ciekaw jestem ile zaśpiewały sobie świeżo upieczone gwiazdy GP? Pozdrawiam

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Magilla

O cho, następny cosik pojarał w kącie. :)
A się towarzystwo rozochociło. Jeszcze ze cztery wpisy i Unibax będzie do spadku. :):):)

| Odpowiedz
blokuj
Na zawsze Falubaz

Nie pitol fajny kibic, jak każdy z nas, rolnik, czy złomiarz, albo inny medalik. Co za różnica Kibic jak my wszyscy. Troche pożartuje, trochę po najeżdża, troche potroluje, nasza codziennośc przeciez.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|0)
blokuj
SC

Judaszu !!! ktory poszedles za srebniki... Obym Cie nie spotkal na drodze tym swoim Mercedesie w Bydgoszczy bo Ci z dupy zrobie garaz :P
A i wlanczaj kierunkowskazy na drodze to nie tor zuzlowy
JUdaszu !!!!!

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|4)
blokuj
Magilla

wlanczaj

Chyba "włączaj". Ja pierdzielę. Pisać toto nie potrafi, a wyzywa i grozi, jak generał po szkole moskiewskiej.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.