Wątek dotyczący artykułu

Powoli przymierzamy się do pierwszych rozmów - rozmowa z Robertem Kempińskim

Szkoleniowiec GTŻ-u Grudziądz, Robert Kempiński ocenia i analizuje minione rozgrywki w wykonaniu jego zespołu. Mówi także o ważnej roli juniora w drużynie i odnosi się do nowego regulaminu.

przeczytaj cały artykuł

Toniczek85

Prawda jest taka - i zawsze będę tak mówił, że GKM powinien jechać na zasadach I ligowych, a Wrocław na zasadach Ekstraligowych. Wystarczającym handicapem dla Wrocławia był sam fakt, że budowali drużynę pod kątem EE. Gdyby tak było - podejrzewam, że w tym sezonie i Start i GKM jechaliby w EE.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
paweł74

Przecież to funkcjonowało już parę lat.Dla mnie te baraże to była patologia .Jak można coś takiego wymyśleć?To jakby w ringu spotkali się bokserzy jeden 60kg wagi a drugi 100kg.Dobrze że w 2013 nie będzie żadnych baraży.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Toniczek85

Oczywiście, że funkcjonowało - Start jechał tak baraże z Włókniarzem - wtedy był stres o start Tajskiego. Tak czy siak - gdybyście mogli jechać pełnym składem mielibyście EE. Nie muszę lubić GKMu żeby obiektywnie to przyznać;) W 2014 widzimy się w EE ;)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|1)
blokuj
Raf123

Łezka mi się w oku kręci, bo mecze ze Startem dla mnie to były spektakle! Nigdy nie wiadomo było kto wygra i mecze były na styku. Awans wasz jak najbardziej zasłużony, szkoda tylko, że w przyszłym roku nie pojeździmy razem. Według mnie na 100% nie spadniecie z ligi, widzę innych kandydatów ( Wrocław, Gorzów (!), Bydgoszcz). Zagar to dobry zawodnik, Antonio w super formie, ma drugie życie. Pedersen hm ciekawe jak się spisze, ale może być to dobry zawodnik drugiej linii. Juniorzy sobie poradzą, bo macie w miarę wyrównany poziom i nie ma tak jak w wielu zespołach, że jeden super, a drugi trzy zera w meczu. Więc też mam taką nadzieję na Eligę w 2014. Aha no i zazdroszczę frekwencji na stadionie!!! A idioci, którzy zabierają dzieciom szaliki są wszędzie. Dla mnie wartością jest to, że z kibicami drużyn co do których mamy uczucia dalekie od miłości można obiektywnie porozmawiać na temat speedway'a. Jeśli chodzi zaś o kibiców kopanej to jest to nie do wyobrażenia! Pozdrawiam!

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.