Wątek dotyczący artykułu

Marcin Lijewski w Drużynie Gwiazd Bundesligi!

Marcin Lijewski znalazł się w gronie czternastu zawodników Drużyny Gwiazd Bundesligi! Polski rozgrywający weźmie tym samym udział w lutowym pokazowym meczu przeciwko reprezentacji Niemiec.

przeczytaj cały artykuł

placid

Blagier niestety nie powołał , cóż widocznie bycie gwiazdą Bundesligi to za mało na kadrę . Wielbłąd niemieckiego szkoleniowca , chyba że Szeryf odmówił w co nie wierzę .

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Thirteen

- Na dzień dzisiejszy daję sobie spokój. Zdrowie już nie jest takie jak wcześniej. To koniec pewnej epoki. Część z nas jest za bardzo zaawansowana wiekowo, aby reprezentować nasz kraj - powiedział Marcin Lijewski po przegranej z Hiszpanią 22:33 na zakończenie turnieju kwalifikacyjnego w Alicante.

| Odpowiedz
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
placid

Potem w spotkaniu z Litwą grał , potem wypowiedż przed meczami z Holandia
'Całkiem niedawno przeszedłem operację kontuzjowanej kostki. Trener do mnie dzwonił i mówił, że bardzo mnie potrzebuję. Musiałem jednak odmówić, ponieważ moje zdrowie nie pozwala mi już na takie intensywne granie. Musiałem trenerowi Michaelowi Bieglerowi wytłumaczyć całą moją sytuację. Zrozumiał i zapowiedział, że będziemy w kontakcie – mówi zawodnik HSV Hamburg, który w ostatnim meczu przeciwko THW Kiel rzucił 8 bramek. '
Która moim zdaniem sugerowała że na MŚ Marcin będzie do dyspozycji

| Odpowiedz
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.