Dyskusja

Άρτεμις

przejdź na stronę użytkownika

asia

Marcin...wszystko jest dobrze..była wymiana zdań..ale na tym poprzestańmy.To było wczoraj a dzisiaj mamy nowy wieczór...:)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
MarcinKSSG

Nie istotne czy jesteś lepszy od innych, najważniejszych byś był lepszy od siebie od wczoraj..

Nieważne jaki byłeś wczoraj, odpuść temat bo dylemat z rozliczeniem Twej przyszłości wiele zmienia..

:)

| Odpowiedz
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
asia

Mądre słowa....Jeśli już mówisz o tekstach i piosenkach to jeśli znajdziesz czas to znajdź i posłuchaj piosenki Stasia Sojki...."Tolerancja"...Bardzo mądry i życiowy utwór.Tylko jak zdecydujesz się ją odsłuchać...to posłuchaj tekstu parę razy....:)

| Odpowiedz
blokuj
asia

To dobrze...nie mówię ,że wszystkie..ale teksty niektórych są ponadczasowe...warto czasami cofnąć się :)

| Odpowiedz
blokuj
TATOO

Potwierdzam dzisiejsza muzyka to totalna kaszana :(Dawniej pisenki i sama muzyka wykonywana na klasycznych instrumentach miała duszę ! Dla mnie to co teraz słucham w radiu to totalne mózgoje*y

| Odpowiedz
blokuj
asia

Ostatnio dużo siedzę na kompie(wieczorem..jak Tymek już śpi:)i słucham Dżemu,Ira,Sztywny Pal Azji...długo by wymieniać...

| Odpowiedz
blokuj
TATOO

Ja lubię smutasów posłuchać bo mnie to uspokaja :) Mówiłem już Adzie to co lubię . To dziadki typu Choen , Oldfield, Nazareth , Z eppelini ale dobrą polską muzyką nie gardzę . A bardziej klasyczne to Il Divo

| Odpowiedz
blokuj
MarcinKSSG

Nie cała nowoczesna Polska muzyka to kaszana jakaś Doda do tych dobrych nie należy jak dla mnie za dużo tych zespołów, które obniżają Polską muzykę :)

| Odpowiedz
blokuj
MarcinKSSG

Oglądam prawie codziennie Teleexpress i widzę jakich tam pokazują muzyków to nie wiem czy mam się śmiać czy płakać że tyle beztalenci wydaje płyty i śpiewa :)

| Odpowiedz
blokuj
TATOO

To zdanie podzielam ! Bo dawniej żeby zostać muzykiem to trzeba było szkoły muzyczne skończyć ! A teraz internet lansju szajs :(

| Odpowiedz
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.