Dyskusja

Άρτεμις

przejdź na stronę użytkownika

Komentarz usunięty przez użytkownika
asia

Jak juz to nie on tylko dla Ciebie Pan..(chyba że pozwolił Ci mówić po imieniu).....A po drugie na mojej tablicy nikogo z tu obecnych i nieobecnych sie nie obraża.Więc albo się dostosuj..albo opuść nasze towarzystwo.My sie tu szanujemy...

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
fanka4

Wiesz tak słyszę chyba ktoś cię woła..najwidoczniej czas na ciebie..do widzenia! Psujesz tylko atmosferę nic więcej ;/

| Odpowiedz
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
asia

Faktycznie...masz się czym chwalić...Ty sie lepiej pochwal ocenami w szkole i który jesteś w biegu na czas...a nie ile piwek wypijesz

| Odpowiedz
blokuj
asia

Nie będę Cię pouczać bo nie jestem twoja matką a po drugie nie chce mi się ...jestem zmęczona bezsensowna rozmowa z Tobą bo do ciebie kompletnie nic nie dociera .Ty masz swoje racje..okey..możesz je mieć...ale nie pozwolę na to,żebyś tu u mnie obrażał moich znajomych,kolegów,koleżanki.Obrażając ich...obrażasz mnie.To nie jest forum,gdzie każdy na siebie jedzie...to jest prywatna strona..moja strona...i uszanuj to..

| Odpowiedz
blokuj
asia

Nie ..to Ty zacząłes...Dominik nie pisał do Ciebie..zrozum to do jasnej cholery..szlag mnie zaraz trafi.I albo udajesz ,ze tego nie rozumiesz..albo jesteś beznadziejnie głupi..

| Odpowiedz
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.