Wątek dotyczący artykułu

Mam nadzieję, że kibice w Gnieźnie mi wybaczą - rozmowa z Kacprem Gomólskim

O tym, dlaczego wygrał Tarnów, a nie rodzinne Gniezno, a także dlaczego bierze udział w charytatywnych turniejach opowiedział dla SportoweFakty.pl Kacper Gomólski.

przeczytaj cały artykuł

wuja

Żenada ci kibole z Gniezna. Plują na swoich wychowanków. Wstyd. Nie dorośliście do poważnego żużla. Tam wychowanków doceniają. BEz względu na to gdzie startują. A u was co? Plujecie na Jabłońskich, Cieślewiczów i Gomólskich. A jak wracają do całujecie ich po rękach. Miejcie honor. Młody Gomóła nic wam nie zrobił.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|3)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Robertzg

Gomuła obiecał. Jak sam powiedział "oferty były zbliżone" tzn połakomił się na parę groszy więcej. Ja jestem z Zielonej- też miał bym do takiego zawodnika żal.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
popo123

Nie każdy kibic z Gniezna taki jest .W każdym mieście znajdzie się na 50 normalnych jeden debil i w tym przypadku też tak jest.Te wszystkie agresywne komentarze to piszą dzieci z gimnazjum ,które nie mają co robić ,albo jakieś palanty ,które nie mogą się pogodzić z decyzją .

| Odpowiedz
blokuj
Komentarz usunięty
kibic St

Grudziądz to ładne miasto, ale musi się wstydzić za taką zakałę jak ty, który wszędzie i w każdym temacie wypisuje bzdury i już tak zawsze będzie, bo awans do najlepszych wam nie grozi. Widzę, że masz kompleks Gniezna a bomba to może je..ie ciebie w łeb.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|1)
blokuj
Komentarz usunięty
Komentarz usunięty
Komentarz usunięty
Komentarz usunięty
kibic St

Nie pieprz pan farmazonów jak można kochać wychowanka, który nas olał. W tym roku cieszyłem się, że Kacper jeździł w ekstralidze i trzymałem za niego kciuki, żeby szło mu jak najlepiej, ale po tym jak nas potraktował nie chcę go widzieć w naszych barwach. On dobrze wie jak ciężko będzie się nam utrzymać skoro spadają aż trzy zespoły. Tarnów by sobie bez niego poradził a nam będzie ciężko tym bardziej, że tak długo nas zwodził nadzieją, że jednak wróci. Kacper jeszcze wrócisz z pokulonym ogonem, ale to wtedy my się wypniemy na Ciebie.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|1)
blokuj
wuja

Albo jesteś bardzo młody, albo masz krótką pamięć. To samo słyszałem o Cieślewiczach, Jabłońskich czy starszym Gomólskim. Krzycha wyzywaliście od najgorszych, a jak przychodził całowaliście go po rękach i podnieta na maksa. Zawalił mecz z Wybrzeżem, ale jak działacze nie wystawili go na Włókniarz to jazda po działaczach. Jesteście śmieszni. Mirek po was pojechał, że dobrze, że Włókniarz się utrzymał, trochę po nim pojeździliście, a teraz znów go kochacie. Starszy Gomóła powiedział nawet, że nie chce, żeby Start awansował czy coś w tym stylu, a teraz znowu go chcieliście. Zwróć uwagę, że młody Gomoła wypowiada się o klubie tylko dobrze. A to jednak różnica. Skoro tamtych kochacie, to jego za chwilę tym bardziej.

| Odpowiedz
blokuj
kibic St

Ja kocham Start a nie Gomółę i jest mi wszystko jedno gdzie będzie jeździł, ale z gęby dupy się nie robi i tak długo nie zwodzi działaczy mógł od razu postawić sprawę jasno, że najważniejszy Cieślak to u nas nie był by brany w ogóle pod uwagę. Swoim postępowaniem zraził do siebie kibiców.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.