Wątek dotyczący artykułu

Mam nadzieję, że kibice w Gnieźnie mi wybaczą - rozmowa z Kacprem Gomólskim

O tym, dlaczego wygrał Tarnów, a nie rodzinne Gniezno, a także dlaczego bierze udział w charytatywnych turniejach opowiedział dla SportoweFakty.pl Kacper Gomólski.

przeczytaj cały artykuł

1973Start

Podsumujmy dyskusję. Kibice Startu nie są załamani, że Rudy wybrał Tarnów. Bo jest przeciętnym juniorem, jeżdżącym nie fair, technicznie dużo słabszym od Oskiego. Problem w tym, że Rudy pojawiał się na sportowych galach w Gnieźnie jako "swój chłopak" i opowiadał, że do Gniezna wróci jak tylko Gniezno awansuje. Słowa nie dotrzymał. On chciał jeździć w Tarnowie i być jednocześnie kochanym w Gnieźnie. Tak się nie da na dłuższą metę, stąd te krytyczne komentarze z Gniezna. Jak dla mnie nie ma znaczenia, że nie podpisał ze Startem. Bo jest gorszy od Oskiego, co najwyżej trochę lepszy od Liska. I tyle.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Toniczek85

Fajki zawsze były lepsze od Gomólskich - oprócz Przemka. To oczywiście tak poza tematem. Gomóła coś miał obiecane - zostało to dotrzymane - jak się dalej zachował już wiemy. Fra...

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|3)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
wuja

Jako swój? Na TV jest prezentacja z zeszłego roku jak go wygwizdaliście. WSTYD! I to jest ten swojak?! Zawsze mówi o was dobrze, a wy po nim jeździcie jak po łysej kobyle.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|1)
blokuj
STORMS-pierwsza stolica

...rozumiem żal wielu ludzi bo rzeczywiście na gali byłem co wtedy mówił każdy wie:)stało się inaczej..Oskiego rzeczywiście możemy porównywać z Kacprem,ze wskazaniem na tego pierwszego bo jest jako zawodnik bardziej poukładany co MI akurat bardzo imponuje...Kacprowi natomiast czasami tata powinien postawić w parkingu wanne z lodem żeby ochłonął:))...jednak chciałem by tu był bo ta para młodzieżowa,te jakże popularne u nas żużlowe nazwiska,to by było coś pięknego!:))nie udało się no trudno nie będziemy chyba teraz cały przyszły sezon toczyć sagi jak z Jabolami tym razem z Gomólskimi no nie??:))to jest już nudne:))...chyba jak trafnie napisał kolega Gniezno2 najlepiej zakończyć temat...z jednym co napisałeś się jednak nie zgadzam...nie jestem uprzedzony do Liska ale nie jest tylko "troche" gorszy od Kacpra:))...dla mnie ta przepaść jest kolosalna!:)))...oczywiście Kacper jest o niebo lepszy...dlatego Start potrzebuje pilnie trzymającego gaz!:))juniora by cała presja jakże "zmiennego":)kibica w Gnieznie nie została skierowana TYLKO na Oskiego...a jaką będzie miał konkurencje mło0dzieżową w ekstralidze to już chyba każdy wie:)...pzdr

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.