Wątek dotyczący artykułu

Polonia Bydgoszcz ma cztery warianty składu

Odejście Emila Sajfutdinowa z Polonii Bydgoszcz do Włókniarza Częstochowa sprawiło wiele kłopotów działaczom bydgoskiego klubu. Przedstawiciele Gryfów muszą niemal od nowa budować skład zespołu.

przeczytaj cały artykuł

majk93

prawda jest taka, że jak Marcie już nie wyjdą koncepcje składu z MJJ, CRumpim i Hacockiem to jakby Nicki nie był blisko bydgoszczy to i tak jak Marta sypnie kaską to Dziki się ani przez sekundę nie zastanowi gdzie jeździć ;)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Stal Rzeszów 48

Z najnowszych informacji jensen niczego nie podpisał, a wybiera pomiedzy Rzeszowem, a lesznem, ale oferta rzeszowa jest zdecydowanie wyższa i tam najprawdopodobniej bedzie. czestochowa ostatecznie postawiła na Keneta Bjerre!

| Odpowiedz
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
fruityloops

Oby!Jak przyjdzie MJJ to prawdopodobnie przyjdzie też Hancock i wtedy skład byłby taki:
Walasek
Lampart
MJJ
Okoniewski
Hancock
Sówka
Bassara/Gaschka/Kret
Ksm=39.69

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
elgato

O info że MJJ w Czewie to piszecie od 3 dni. Najpierw miała być ta informacja wieczorem tego dnia, którego podpisał Emil.
Potem w sobotę wieczorem. Ty piszesz że jutro... Mijacie się tam w zeznaniach.
Do kościoła modlić się o rozum i pohamowanie w sianiu głupot.
pozdrawiam z Leszna

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
kamsacz

Ja nic nie pisalem! Dzisiaj dostalem takie inf z pewnego źrudla! Jesli nie wierzysz to nie ale MJJ jest juz w Czewie i moge sie zalozyc z Tobą o honor!

| Odpowiedz
blokuj
elgato

Oby to bylo faktycznie pewne info, bo naprawdę to jest juz żenujące czytać bez przerwy rzeczy pewne na 100% które potem warte są kupę parującego fekału :D
MJJ w Czewie? Uważam, że wówczas super Falubaz z Hampelem w składzie ma się czego bać i to bardzo! Nie wiem wówczas czy tak chętnie wypożyczą Wam Strzelca.
pozdrawiam serdecznie z Leszna

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
elgato

Właśnie przeczytałem info.
Zwracam honor i gratuluję nosa :)
Śmiem teraz twierdzić, żę przy pozyskaniu jeszcze jednego klasowego juniora- siłą rażenia przebijecie Zieloną Górę.
Bedzie ciekawie.
Nie ukrywam, że po informacji o MJJ zaczynam nabierać obaw o kształt drużyny z Leszna. Ale będzie dobrze.

| Odpowiedz
blokuj
wiget9

Nie musimy już mamy .......Jak byś nie wiedział K.J.G. to hurtownik paliwowy (podobno powiązania z Rosyjskim Gaspromem i tp.) a jak byś jeszcze nie miał prawo jazdy , to paliwo coraz droższe .....

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|2)
blokuj
elgato

Nie chciałbym być nieuprzejmy... ale kogo wy w tym Rzeszowie nie będziecie mieli?
Trochę to irytujące.
Niedawno był Crump i Hancock- wszystko dograne.
Potem znowu podała Wasza gazeta że Nicki w Rzeszowie podpisał-co sam zawodnik zdementował.
Potem znów koncepcja z Hancockiem... na samym początku Hampel.
Potem o Pavlicu przebąkiwaliście i też już tam siedział.
Teraz Jepsens Jensen ponoć zastanawia się czy na Podkarpaciu nie startować.
Rozumiem że Stal Rzeszów to tak samo Stal jak Gorzów, ale mam wrażenie, że za chwile zaczniecie pisać tak jak imiennicy, że u Was wszyscy chcą jeździć.
Ściśnijcie więc trochę poślady, nie róbcie wstydu i poczekajcie jeszcze te 3 miesiące aż Marta ogłosi skład i będzie wszystko wiadomo.
Bo jak na razie to wkładacie na 100% do Rzeszowa każdego wartościowego zawodnika który jest wolny.
Opanujcie się, bo serducha Wam postrzelają i kto będzie kibicował? ;)

pozdrawiam z Leszna

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|0)
blokuj
Stal_Rzeszów

Po tym jak odmówili Hampel i Gollob są rózne koncepcje a Marta chce wybrać najlepszą, wszystko przez Crumpa jakby powiedział jasno że nie jedzie już dawno byłby skład a tak Marta czekała n niego tylko nie wiem po co jak jest MJJ i GH

| Odpowiedz
blokuj
elgato

Cóż - ja mam z kolei , że MJJ i Fredka w Lesznie, ale jeżeli Fredka wyląduje u nas, a MJJ w Rzeszy- to także będę ustatysfakcjonowany takim podziałem łupów :)

Pozdrawiam serdecznie z Leszna

| Odpowiedz
blokuj
elgato

A tam pitolisz :) Częstochowa wydaje się być kompletna już. Swoją drogą wydaje mi się dziwna taka polityka szastania kasą od razu w pierwszy rok, jak tylko stanęło się na nogi :/

Ale - nie mój cyrk nie moje małpy :) Ważne by było dobre ściganie na Smoku ! :)

P.S Ubrałem już choinkę :) Lujska po sam sufit- ścinać musiałem :D

| Odpowiedz
blokuj
Bohatejro

Zbroja sie w Czestochowie bo 3 druzyny spadaja. Proste. Warianty dla Bydgoszczy zaleza jacy zdesperowani zawodnicy zostana im na rynku. Zuzel bez Crumpa? Lezka w oku sie kreci. Mam nadzieje, ze jeszcze rok w Rzeszowie pojezdzi. Inaczej sklad bedzie cienki.

| Odpowiedz
blokuj
elgato

Wydaje mi się , że przy obecnym składzie MJJ nie jest już Częstochowie potrzebny.. chyba , że po tych latach posuchy celują w medal dla musu.
pozdro z Leszna

| Odpowiedz
blokuj
Speedwaymaniak

Po zabawie, Pedersen + Pavlic w Rzeszowie. Wg mnie wariant Hancock + MJJ byłby dużo lepszy, no ale to nie my wybieramy. Skład na jakieś 5-6.miejsce :P Teraz Nicki nie będzie musiał pisać SMS'ów do Marty, pogadają sobie Fejs Tu Fejs ;D

| Odpowiedz
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.